І так ми розглянемо для себе одне дуже принципове питання – які натяжні стелі виробникыв плівок ПВХ країни встановити? Дуже тонке питання, в якому потрібно розібратися без поспішних висновків. Почнемо ми з уточнень.

Як ми вже говорили, плівку для таких покриттів зробили в Європі в минулому столітті. А якісно робити матеріал, і встановлювати його почали у Франції, і коли на пострадянському просторі в наших містах з’явилися перші замовлення на цей вид покриттів, встановлювали їх саме французи або ж взяли матеріал наші підприємці. Одним словом через це у нас виходить два сенсу одного слова – французькі натяжні стелі.

Французькими – натяжні стелі називають по виробництву плівки і самі матеріали, по тому як, до нас вони прийшли від французів. Так можна згадати і про найбільшу компанію флагманської французькій фірмі «BARRISOL» ім’ям якої, перший час так само називали натяжні стелі.

Франція як виробник плівки

Виробник плівки ПВХ – Франція. Що таке французькі натяжні стелі? Вона природно вважається самою кращою за якістю самого матеріалу і за якістю відображення. Більше про стелях.

Натяжні стелі Франція, у такої плівки є і свої недоліки. Французька натяжна стеля це найдорожча ціна на покриття і ширина матеріалу, складова без натяжки 1.3 метра, тобто при ширині більше 1.65 м. У Вас вони повинні бути, встановивши французькі натяжні стелі шовні. Шов, який на глянцевих фактурах дуже помітний, хоча і може бути компенсований якістю. Французькі натяжні стелі розміри полотна, яких не може бути без шва більше 1.65 -1.70 метра при найбільшій натяжки, даної на матеріал. Коротно – це рідкість, особливо в цінові політиці. Як підготовити основну стелю під натяжну?

Виробник Германия

У виробників матеріалу плівки виробництва на натяжні стелі Німеччина, є безліч компаній і кожна відрізняється по собі, так само шириною і якістю.

Німецькі натяжні стелі мають ширину полотен від 1.3 до 2 метрів без урахування натяжки. Натяжні стелі фірми виробники Німеччини за якістю звичайно трохи поступається французькому, але у нас в країнах бувшого снд він був самим популярним з усіх виробників. Взагалі вибирати французькі і німецькі натяжні стелі, можна за різними параметрами.

Розміри полотна німецької плівки від 1.3 м до 2 м без натяжки, їх часто і видають за французькі, які через свої дорогі ціни практично до нас не завозяться. Але саме німецькі матеріали, якраз і відповідають ціни і якості на нашому ринку, якщо не враховувати одну, але дуже важливу для нас проблему, це шов, який на глянці, хоч і косметичний, але помітний. І це знову таки, головна проблема німецьких, як і французьких матеріалів, натяжна стеля- розмір полотна. Всі житлові приміщення перевищують ширину 2.2 м в натяжки, що змушує нас робити саме установку цих матеріалів зі швами.

Французькі і німецькі натяжні стелі мають єдиний недолік -шов, спайка двух полотен. Встановлюючи, максимальна ширина полотна повинна бути більше 2.2 метра, що б уникнути швів. Всі переваги натяжної стелі.

Бельгійскі або китайські виробники

Все що ми будимо розглядати в межах бельгійської плівки на данний час являється китайським виробником. Все тому що перша плівка була саме з Европи. На сьогодні існує декілька компаній які виробляють плівку з Китаю. Найкращою з них є торгова марка MSD.

Натяжні стелі Бельгія або бельгійський безшовна стеля, як виробника називають через можливість зробити у себе вдома стелю без шва. Бельгійські натяжні стелі мають ширину матеріалу від 2 і до 5 метрів. Максимальний розмір 5.4 метра в натяжки, безшовні натяжні стелі Бельгія мають в основних популярних кольорах.

Бельгійські безшовні натяжні стелі актуальні в квартирах, більше 2.2 метра шириною. У цього виробника дуже велика палітра кольорів в глянцевій фактурі до 3.2 метра. Так само добре зарекомендували себе матова і сатинова, до 5 метрів в ширину матеріалу відтінки і фактури самих популярних позицій.

виробник натяжних стель

Безшовний натяжна стеля, має якість трохи нижче ніж у французьких виробників. Через ширини полотна і можливості зробити собі додому покриття без швів, який не буде кидатися в очі, такі матеріали, стрімко за пару років увійшли і просунулися вперед на українському ринку стельових покриттів.

Якщо ми робимо фігурні покриття то часто ширина їх при маленькій квадратурі може бути більше 3 метрів, безшовні матеріали допоможуть вирішити таку проблему. Бельгійський чи китайська натяжна стеля робиться популярною через свою ширини матеріалу і дає принципову можливість встановити такий матеріал в приміщенні без швів.

виробник плівки ПВХ

Підводячи підсумок, можна сказати так про на всякий товар є свій покупець, і для кожного є свій пріоритет у встановленні того чи іншого виробництва матеріалу.

Виробник плівки для натяжних стель

Тепер ми знаємо, чим відрізняються французькі натяжні стелі від німецьких або бельгійських чи китайських безшовних стель.

Догляд за усіма матеріалами після встановлення однаковий і всі матеріали виробників плівки ПВХ успішно використовуються на нашому ринку натяжних стель.

Виробник натяжних стель