Монтаж світильника до натяжної стелі

Встановлюючи натяжні стелі монтаж світильників робиться поетапно, перед цим враховуємо чи все ми знаємо про стелю. Ще раз нагадаємо, що профіль, основу кріплення встановлюємо по висоті врізних світильників, динаміків, або витяжок. Опускатися наше покриття буде на відстань цих врізних елементів.

Встановивши профіль, монтуємо на місця визначені замовником платформи і підведення туди ж електричних кабелів. Роблячи в натяжну стелю монтаж світильників, а саме встановлюємо саму платформу, кабель для живлення електроенергією встановлює електрик.

Як прикріпити світильник на натяжну стелю

Ці пристрої (платформи) виконуватимуть роль фальшстель для наших світильників. Платформи підбираються за розміром самого світильника, які обов’язково купуються до початку установки, теж слід робити і з іншими врізними елементами. Монтаж точкових світильників в натяжну стелю проходить по тій же схемі, що і звичайних накладних.

Встановлюючи в натяжну стелю кріплення люстри, так само повинно бути відомо до натяжки самого полотна, тому, як люстри мають різну систему кріплень.

Поставивши платформи, монтуємо стелю, давши йому охолонути клеїмо кільця. Вони попередньо закуповуються і потім клеяться на натяжні стелі до встановлення світильника . Обовязково потрібно знати якими вони розмірами будуть. Це необхідно, що б закупити правильні за розміром кільця.

Монтаж світильника до натяжної стелі

Монтуємо полотно

Для монтажу в натяжну стелю підходять не всі світильники, форма його повинна бути круглою тому, що натяжка на круглі кільця відбувається рівномірно. На квадратних формах світильника, напрямок тиску відбувається нерівномірно, через що на кутах кільця може розривати. Зробивши натяжні стелі монтаж світильників не з круглою підставкою можна встановити тільки їх, а точніше підклеїти його до платформи, але так ми зробимо матеріал не знімним.

Монтаж точкових світильників в натяжну стелю

Монтаж точкових світильників в натяжну стелю робиться не складно, для цього необхідно купити світильники з пружинами на кожній по одному язичку, вони відмінно стають в стелю (на зображенні). Такі ж світильники з пружинами можуть бути з двома вигнутими язичками, які призначені для гіпсокартону і не підходять до натяжних стель. Вони розтягують кільце і можуть пошкодити його, і так само їх важко при необхідності демонтувати.

Як прикріпити світильник на натяжну стелю

Монтаж люстри в натяжну стелю

Люстри мають більшість два види кріплень – гачок і планку. Для початку робиться під натяжні стелі кріплення люстри. Якщо вона у нас монтується на планку, потім тягнеться полотно, а потім вже проводиться кріплення каркаса люстри. Так само якщо в натяжні стелі кріплення люстри потрібно зробити під гачок, то перед натяжкою встановлюється гачок на середину кімнати. В кінці клеїться кільце і вішається люстра.

Монтуючи натяжні стелі установка люстр не входить в компетенцію монтажника, вони можуть закріпити на нашому натяжній стелі тільки його основу. Підключенням і розводкою кабелів займається безпосередньо електрик, тому як у монтажників немає на це будь-яких навичок.

Другі врізні елементи

Витяжки в санвузлах так само мають основу круглу і встановлюються таким же методом. У багатьох в будинку труби опалення проходять під стіною, і часто ми задаємо собі питання чи можна зробити встановлення натяжної стелі в такому випадки. Роблячи монтаж натяжної стелі обхід труби різних діаметрів робиться по різному. Великі труби обходяться викрійкою на виробництві, а не дуже, прямо на місці і ці труби ні як не впливатимуть температурою на саму стелю.

люстри під натяжну стелю

Монтаж натяжної стелі з карнизом, так само полягає в підготовці спеціальних платформ для кріплення штор встановлених попередньо перед натяжкою полотна. Для надійного кріплення під натяжну стелю кріплення карнизу ставиться кілька штук і після натяжки плівки установка самого карниза, але це все робиться, якщо кріплення карниза призначене до стелі. Карнизи з кріпленням до стіни вішаються окремо від стель, трохи відступивши від нього, що б при експлуатації не пошкодити полотно.

врізні єлементи