Популярні на сьогодні такі покриття через те, що вартість цього матеріалу стала доступна за ціною. Велика кількість відтінків, збільшення ширини матеріалу все це сприяє популяризації натяжної стелі.

Скільки коштує квадратний метр стелі

Ціна 1 кв. м натяжної стелі сьогодні з роботою в Києві зі всіма комплектуючими буде нижче, ніж такого ж аналога з гіпсового матеріалу. Це приблизно, простий за формою, прямокутника або квадрата з 4 кутами і однією люстрою, світильником – 200-220 грн. Вартість квадратного метра натяжної стелі буде збільшуватися через кількість витратного матеріалу. Ті ж світильники, профіль, але при цьому вартість кв. м гіпсового матеріалу з такими ж параметрами, так само буде не дешевшати.

Мінімальна сумма заказу – 2300грн

Якщо Вам потрібна більш точна вартість, скористайтесь таким калькулятором.

Недорога ціна за квадратний метр

В наш час через збільшення попиту на ці покриття, а так само безлічі компаній, які встановлюють такі системи, можливо просто і легко домовиться про зниження ціни на матеріал. Найбільше це можливо зробити, коли у Вас велика площа стелі. Так буває, з великою площею збільшуються і витрати на напрямні, але практично всі компанії йдуть на поступки.

У цьому випадки гіпсові стелі вже не є конкурентними адже ціна 1 кв. м натяжної стелі може становити навіть 200 – 220 гривень. Та й акції з знижками ні хто не відміняв! При низькій ціні на матеріали такої системи в місті Київ, потрібно бути уважний. Часто продають неякісні матеріали або низької якості продукцію. Це і погане відображення глянцевого матеріалу, а так же їдкий запах, що зберігається дуже довго, більше місяця і так далі.

Прорахувати ціну за квадратний метр

Доволі просто. Після того як Ви вирахували вартість своєї стелі в калькуляторі. Береться загальна сумма та ділиться на вашу загальну квадратуру. Ви отримуєте ціну за один квадратний метр. Але ще раз. Вона буде різною, якщо на саму стелю додати деякі послуги. Наприклад друку, чи світових ліній, або інше. Перш чим прорахувати ціну за квадратний метр потрібно врахувати все що Вам потрібно.

Натяжна стеля зі ствітильниками
Натяжна стеля інтерьер