Для початку слід сказати, що в свої ніші по оздобленню, ціни на натяжні стелі набагато нижчі від інших видів матеріалів. Навіть не тільки в наших домівках, а й для нежилих приміщень. Завдяки ці складові, як основні, покриття доволі багато встановлюється в регіонах, а не тільки у великих містах.

Якщо Вам нецікаво від чого залежить ціна на натяжну стелю, ви можете відразу перейти до розрахунку вартості вашої на нашому калькуляторі.

Як формується ціна на натяжні стелі в Києві.

Кожна складова, яка входить в Києві ціну на натяжної стелі,як монтажу, так і самої стелі, має великий вплив і різні підрахунки в кінцевому кошторису. Це на перший погляд викликає непорозуміння між кліентом та менеджером. Насправді встановлення світильника чи обробка кутів, нерівних частин стелі, а також деякі допоміжні роботи мають бути спачені людині, яка в цьому задіяна. Інакше це скажеться на якості виготовлення та встановлення.

То як же всеж таки складові впливають на ціноутворення і що враховується?

Що входить в вартість натяжної стелі.

На чому компанія може дати хороші скидки? Це прості відносно стелі, які мають невелику кількість кутів, мають один або декілька приборів освітлення. Не мають кривих участків. Фактура, з основних та колір майже немають рзниці в ціні. Ще вартість натяжної стелі може бути нижчою при всих цих складових але великого об”єму робіт.

Таблиця приведена для прикладу.

Стеля 4 кута, один світильник200 – 220 грн за кв.м
Мінімальний заказ стелі2100 грн
Декілька стель200 грн за кв.м
З допєлементамиРахується індивідуально

Скільки коштує натяжна стеля.

Натяжна стеля матова чи глянцева або яка інша може бути більша на одному об”єкті від іншого ще по причині кількості стель. Можливо встановити стелю з 20 кв метрів одним полотном. Або туж саму квадратуру з 5-6 стель, в яких буде використано в 5 раз більше направляючих , освітлення, обробки кутів. Це також відноситься і до ціни на дворівневі натяжні стелі.

Таблиця представлена для прикладу. Більш точно в калькуляторі.

Кут45 грн
Крива130 грн/м.п
Центровка шва8% від ціни полотна
Кріплення світильника75 грн
Друк390 грн за м.кв

До допоміжних робіт можуть входити висота встановлення, укріплення стін, розводка кабелю під освітлення і так далі.

Вартість фотодруку та різних систем розраховується індивидуально для кожної стелі. Щоб відповісти скільки коштує зробити натяжну стелю, потрібно знати що буде і бачити можливо десь порібно будуть допроботи.