Для початку слід сказати, що в свої ніші по оздобленню, ціни на натяжні стелі набагато нижчі від інших видів матеріалів. Навіть не тільки в наших домівках, а й для нежилих приміщень. Завдяки ці складові, як основні, покриття доволі багато встановлюється в регіонах, а не тільки у великих містах.

Якщо Вам нецікаво від чого залежить ціна на натяжну стелю, ви можете відразу перейти до розрахунку вартості вашої на нашому калькуляторі.

Як формується ціна на натяжні стелі в Києві.

Кожна складова, яка входить в Києві ціну на натяжної стелі,як монтажу, так і самої стелі, має великий вплив і різні підрахунки в кінцевому кошторису. Це на перший погляд викликає непорозуміння між кліентом та менеджером. Насправді встановлення світильника чи обробка кутів, нерівних частин стелі, а також деякі допоміжні роботи мають бути спачені людині, яка в цьому задіяна. Інакше це скажеться на якості виготовлення та встановлення.

То як же всеж таки складові впливають на ціноутворення і що враховується?

Що входить в вартість натяжної стелі.

На чому компанія може дати хороші скидки? Це прості відносно стелі, які мають невелику кількість кутів, мають один або декілька приборів освітлення. Не мають кривих участків. Фактура, з основних та колір майже немають рзниці в ціні. Ще вартість натяжної стелі може бути нижчою при всих цих складових але великого об”єму робіт.

Скільки коштує натяжна стеля.

Натяжна стеля матова чи глянцева або яка інша може бути більша на одному об”єкті від іншого ще по причині кількості стель. Можливо встановити стелю з 20 кв метрів одним полотном. Або туж саму квадратуру з 5-6 стель, в яких буде використано в 5 раз більше направляючих , освітлення, обробки кутів. Це також відноситься і до ціни на дворівневі натяжні стелі.

Все ціни вказані без враховування робіт.

До допоміжних робіт можуть входити висота встановлення, укріплення стін, розводка кабелю під освітлення і так далі.

Вартість фотодруку та різних систем розраховується індивидуально для кожної стелі. Щоб відповісти скільки коштує зробити натяжну стелю, потрібно знати що буде і бачити можливо десь порібно будуть допроботи.