Тканинні натяжні стелі складаються з ниток поліестеру і просочений полеурітановой розчином. Безшовна натяжна стеля застосовується в інтер’єрі, як в обробці стельових перекриттів, так і стін. Такі матеріали дуже міцні, на відміну, від матеріалів ПВХ, не бояться ушкоджень. Відмінно переносять перепади температур через це їх можна встановлювати на вулиці.

Можливості

Такими матеріалами можна зробити оздоблення поверхонь типу «Мансарда». Відмінно повторюють рівні основного несучого перекриття. Добре стають на ламані поверхні і естетично виглядають в обході вікон, а також їх можна використовувати в установці багаторівневих покриттів. Натяжні стелі тканинні не будуть провисати на великих площах.

Безшовне полотно

У місті безшовні натяжні стелі Київ, для установки мають велику ширину полотна їх добре встановлювати на великих площах, такі матеріали виходять без швів. Безшовні стелі встановлюються без допомоги нагрівання повітря (теплової гармати) в свій власний, спеціальний профіль, вони не розтягуються і не обвисають після повної установки.

Натяжні стелі з тканини Clipso

На даному ринку, є багато матеріалів для такого виду систем, але якісного матеріалу в Україні, як і в Європі всього кілька виробників. Одним з таких є тканинна натяжна стеля clipso. Це один з якісних продуктів, на ринку нашої країни і всієї Європи.

Одним з виробників матеріалу для безшовних натяжних стель на сьогодні є компанія Clipso. Натяжні стелі з тканини Clipso лідер на ринку таких покриттів. Відрізняються високою міцністю і європейською якістю. Такі натяжні тканинні стелі, ніж те схожі на матові з ПВХ матеріалу, вони дуже добре пропускають повітря, але не пропускають воду. Так само у компанії clipso натяжні стелі мають особливі акустичні покриття для звуку, антибактеріальні, які можна встановлювати навіть в дитячих садах і навіть напівпрозорі, для унікальних інтер’єрів. Всі вони екологічно чисті швейцарські ексклюзивні натяжні стелі.

Де встановлюються

Натяжні стелі безшовні акустичного покриття можна встановлювати в окремих кімнатах в будинку для перегляду фільмів. Антибактеріальні безшовні стелі – підходять, як для установки в будинку, так наприклад і невеликих мед кабінетах. Тканинні безшовні стелі напівпрозорі, як ми вже говорили, підходять для унікального або особливого дизайну інтер’єру.

Аналогові покриття

Так само існують аналоги, це безшовні натяжні стелі descor, матеріал який виготовляеться в Німеччині. Descor натяжні стелі мають такі ж якості і підходять для різних інтер’єрів дизайну. Натяжні стелі Дескор встановлюються таким же методом і так само не мають провиса.

Тканинні натяжні стелі

Красивий інтер’ер

Для більш різноманітного дизайну інтер’єру в ці стелі входить ще одне доповнення – послуга друку. Така друк відрізняється від друку на натяжних шириною і якістю. На стелю можна надрукувати малюнок до 5 метрів шириною, що дуже добре для великих площ і для оздоблення стін. Встановивши в місті безшовні натяжні стелі Київ з фотодруком, навіть на стіни, ми отримуємо, якісну продукцію і гарний дизайн. Правильно підібрані фото для друку, хорошої якості, один з найголовніших етапів в обробці цих матеріалів з нанесенням фотодруку. Більше фото.

Тканинна натяжна стеля

Тканинні натяжні стелі купити

Тканинні натяжні стелі купити в Києві, можна для установки в квартирах, ресторанах і кафе і навіть в басейнах нашої компанії. Вони відмінно застосовуються в будь-якому дизайні інтер’єру і є за своєю значимістю мало не головним елементом.

Тканинні натяжні стелі ціна

Тканинні натяжні стелі ціна

На тканнині натяжні стелі ціна не низбкою, але це компенсує, якість матеріалу, на яке дається гарантія і довговічність таких покриттів. Купити тканинні натяжні стелі в Києві ще можна за їх ексклюзив, це рідкісний вид покриття, екологічно чистий матеріал, який послужить Вам не один десяток років. Ціни в місті на безшовні натяжні стелі Київ прораховуються індивідуально. Купуючи такі матеріали ви отримуєте якість.