Ми вже розібрали, як підготовити основне перекриття. Також детально, як кріпляться елементи з системи. На цій сторінці ми спробуємо більш детально зрозуміти як зробити натяжну стелю. А саме технологію її встановлення.

Натяжні стелі технологія

Роблячи правильну або покрокову, а так само безпечну установку стель, яка залежить від багатьох факторів, їх потрібно врахувати перед початком роботи. Якщо у нас будуть вмонтовані в матеріал світильники, витяжки або інші врізні елементи – вони і визначатимуть висоту, на яку буде натяжна стеля. Тобто , яку відстань забере технологія натяжної стелі від висоти вашого приміщення.

Як зробити натяжну стелю

Як правильно зробити

Потрібно враховувати при монтажі всі комунікації, які Ви хочете прокласти безпосередньо під матеріалом. При відсутності врізних елементів монтаж починається з розмітки рівня. Відзначається сама нижня точка основного перекриття, відступається від неї 3.5 см (висота нашого профілю), від цієї точки за рівнем переносимо мітки на інші кути або криволінійні ділянки, потім відбиваємо лінії для наших напрямних. Це все потрібно враховувати, тому як воно впливає на установку. Якщо, замислитись, як правильно зробити натяжну стелю, то в першу чергу потрібно почати з цих дій. Тому що виправити потім буде важко.

Накладні світильники або люстри не впливають на монтаж, а саме на відступ від основного, якщо за технологією кріплення таких врізних елементів частину їх не потрібно ховати в матеріал. Перед тим, як вибрати світильники або люстри для даної системи, краще проконсультуватися з менеджером, який веде Ваш об’єкт. Влаштованість стель, дозволяє працювати з круглою основою точкових світильників, через однаковий натяг по колу на матеріал.

Натяжні стелі технологія

Як робиться натяжна стеля? Технологія натяжних стель показує, що найнадійніша з всіх– гарпунна система , це визначається можливістю демонтувати стелю, і так само для більш нормальної натяжки. Гарпуна система кріплення , висота профілю 3-3.5 см, закріплюємо по лінії (рівню) нашої розмітки, при цьому їх ретельно зачищаємо від гострих частин. Рівняємо всі стики профілю і прибираємо зазори на них.

Гарпун система натяжних стель дозволяє, встановлювати матеріали на великих площах з мінімальним провисом полотна. Якщо є багато варіантів і методів установки, але при цьому з огляду на особливості таких матеріалів і можливий ремонт. Конструкція гарпунною системи краще, тому що, у неї дуже багато переваг перед іншими видами. Від системи встановлення і залежить, яка буде на натяжні стелі технологія.

Як робиться натяжна стеля гарпунна система і яка його конструкція на зображенні нижче.
  1. гарпун
  2. профіль
  3.     полотно
  4.     основне перекриття
  5.     маскуюча вставка
  6.     стіна

Якщо Ви не читали нашу сторінку про види і способи кріплення, то коротко можна сказати, що профіль на якому тримається вся конструкція натяжної стелі буває, як з методом установки на стіну, так і стельовим варіантом. Так само можна сказати, що гарпунна технологія установки натяжної стелі має свій профіль, який можна застосувати до будь-якого стельового покриття. Конструкція стелі буде надійною при застосуванні такої системи. Після кріплення профілю ми переходимо до монтажу основи світильників, якщо вони є. До платформи прикріплюємо пластини. За допомогою яких, всю конструкцію кріпимо на основне перекриття, і виставляємо її в рівень до профілю нашого матеріалу. Ця конструкція натяжних стель імітує основу фальш-перекриття і служить надійною опорою наших світильників.

Натяжні стелі технологія

Монтаж полотна натяжної стелі

Як вимагає технологія монтажу натяжної стелі, при розкрої полотна, в гарпунні системі, на нього дається натяжка 6-8%. Відповідно по інструкції при монтажі ми буде користуватися тепловою гарматою для нагріву повітря, цього вимагають технічні умови. Грієм приміщення, температура при монтажі до 60-80 градусів, починаємо розгортати полотно. Таку температуру ще передбачає монтаж, через саму структури матеріалу, яку обов’язково потрібно прогрівати. Трохи нагріваємо його, що б воно стало ще більше еластичним, починаємо з допомогою спеціальних шпателей монтувати його в профіль. Там він надійно фіксується за допомогою замків в профілі для гарпунної системи.

Натяжні стелі встановлення допелементів

Давши стелі охолонути встановлюємо маскувальну вставку, вона має “засувки” які надійно фіксую її в профілі. Вставивши вставку, ми можемо виявити щілини на стику стіни і нашого матеріалу, такі дефекти походять від нерівних стін, їх можна відмінно усунути акриловим герметиком, який приховає всі вади. Після повної установки полотна, клеїмо кільця для світильників, які не даватимуть розірватися матеріалу, поклеєвши і вирізавши отвори встановлюємо світильники. Встановивши світильники, витираємо матеріал від плям або пилу, якщо вони є. Матеріал готовий до експлуатації, яка не вимагає для такого нього, якісь особливі технічні умови.

Ціна на такі матеріали доступна як вона прораховується, вони економлять вам купу часу і нервів, в пошуку матеріалу по магазинах і роботи розтягнутих на кілька тижнів. Тепер ми маємо уявлення як зробити натяжну стелю.