Для того щоб встановити такий матеріал у себе в будинку Вам доведеться звертатися до компаній по установці. Чому так? Справа в тому що одного бажання самому змонтувати мало. Потрібна практика і інструмент. До того ж плівка дуже тонка. Легко прогорає і рветься. Є багато відео на цю тему в інтернеті. Як зробити натяжну стелю самому. Але якщо Ви вже загорілися дотримуйтесь заходів безпеки якщо працюєте в будинку.

Як зробити каркас під натяжну стелю

Необхідно відзначити, такі покриття кріпляться в 95% або навіть більше на алюмінієвий або пластиковий профіль. Монтуються саме стінових методом, а не стельовим. Через це для більш якісного виду потрібно, що б стіни були ідеально рівними. Якщо використовується алюмінієвий матеріал профілю. Деякі невеликі нерівності на стіні можна приховати. Чого не дає, а повторює кожен вигин пластикового.

Тут ще раз ми віддамо належне майстрам, виготувавшим цей будинок, все практично ідеально! Але час йде і пластик на даний момент зараз роблять товщий. Металевий навпаки тонше. Що б знизити вартість. Ну знижується і якість. Якщо Ви думаєте, як зробити каркас під натяжну стелю, робіть її занадно крепкою. Прикрувати гіпсокартонний профіль потрібно як найкраще. На кутах чи кривих можливо посилити. і так далі.

як зробити каркас під натяжну стелю
матова натяжна стеля мансарда

Швидкість встановлення

Варто так само підкреслити, що в холі або камінному залі дуже велика висота і стелі тут будуть під нахилом тип «Мансарда», деякі ділянки стель в будинку вже були підшиті вагонкою з дерева, але потім замінені на матові натяжні стелі. Дуже великий будинок, понад 20 стель різної величини і форми встановлені були за тиждень роботи, і це пробний варіант обробки не тільки у натяжних стель. Тобто, не перероблялося, підбиралися, змінювалося, в загальному. Такій швидкості повстановленню сприяло кріплення в дерево алюмінієвого профілю і несильно складні форми полотен.

Варіанти оформлення стелі мансарди

Матові натяжні стелі дуже прості у догляді, і можливо їх навіть мити на відміну від інших фактур, не залишається розводів на матеріалі, схожість з гіпсокартоном, але на відміну від нього установка простого за формою стелі всього за 4-5 годин роботи. Аналог же з гіпсокартону два тижні з підготовкою і фарбуванням. З огляду на той факт, що такі системи не дають тріщин з часом навіть в нових будинках від усадки і ціну на сьогоднішній день нижче гіпсового стелі, то це буде ідеальний варіант для косметичного, та й не тільки – оздоблення.

Дуже добре підходять для різних обходів, в них врізаються точкові світильники, люстри і навіть витяжки. На стелях типу «Мансарда» повторюють ідеально задану площину, і традиційний білий колір матового стелі добре поєднується з деревом. За відносно невелику вартість квадратного метра матеріалу, ми отримали якісне оздоблення стелі, на яку тільки гарантія дається до 12 років, а служити він буде набагато більше. Матова фактура це і є варіанти оформлення стелі мансарди.

як зробити натяжну стелю
матова стеля мансарда

Інтер’єр мансардних кімнат фото

Звісно що стелі типу мансарда оздоблюються і другими фактурами. Наприклад глянцевою чи сатиновою. Але якщо на такі несучі стелі безліч переломів то ймовірно на глянцеві поверхні буде помітне їх вигини. Та й інтерьер мансардних кімнат фото які ми тут бачимо показують що краще за все таки ставити матову фактуру.

як зробити натяжну глянцеву стелю
Як зробити натяжну стелю