По максимуму скоротити терміни ремонту. Не втративши в якості. Отримати ідеально рівну поверхню. З можливістю врізки світильників. Чи це можливо? Так якщо для ремонту перекриттів ми будемо використовувати натяжні системи. Гарантія 10-12 років. Експлуатуються вони довше звичайно ж. Оздоблення стелі таким матеріалом допоможе забути про нерівностях назовсім.

Сама дешева стеля

Практично «чисте» встановлення – ще одна з переваг. Просту за складністю стелю можна змонтувати за часом від 3 до 5 годин, це часто залежить від якості і структури стін. закріплюватися в конструкції з гіпсокартону, займає менше часу. На відміну від тих, які встановлюються на бетон. Так само основа може бути не якісно підготовлена. Крім побілки і поклейки шпалер. Це сама дешева стеля. Прорахуйте свою.

Натяжна стеля на балконі

Немає кімнати де неможливо було б поставити матеріал. Головне що б його можна було прикріпити технічно. Ми вже бачили фото в різних приміщеннях. Але можна встановити і натяжну стелю на балконі. Кілька умов. Він повинен бути заскленим. І там небажано мінусової температури взимку.

натяжнва стеля на балконі

Вирівнювання основного перекриття стель

Такими покриттями легко робити рівну поверхню. І при чому, як ми вже писали. За найкоротші терміни. Всіх фактури дають ідеально-рівний вид. Навіть якщо врахувати, що полотно дуже велике. Це можна тільки переглянути на глянцевій структурі. На вирівнювання стелі в ідеалі підходять матові, сатинові навіть глянцеві полотна. Більше про оформлення.

Варіанти оздоблення стелі

Як ми вже писали вище. Немає кімнат де можна встановити цей варіант обробки. Нехай вони будуть різні по дизайну, формі, структурі плівки або тканини. Але вони прослужать Вам довго. Є багато і позитивних моментів що б зробити варіанти оздоблення стелі для різних кімнат. Існуючі види. Давайте деякі розглянемо.

Оздоблення стелі
Натяжна стеля ремонт

Ремонт стелі на кухні

Що можна порадити? В принципі в цій кімнаті підійдуть практично всі фактури. Але з огляду на те що навіть з хорошою витяжкою. На стіни, меблі, плитку поблизу плити буде потрапляти жир. Коли Ви зібралися робити ремонт стелі на кухні. Встановіть краще матовий матеріал. Він відмінно миється, навіть з легкими очисними засобами.

Дизайн стелі у вітальні

Зал, один з найбільших приміщень. Це місце де ми проводимо якісь зустрічі з гостями, знайомими. Оформити інтер’єр можливо по-різному. Хоч і простору в ній більше з усіх кімнат. Дизайн стелі в вітальні краще зробити глянсовою фактурою, вона збільшить візуально його ще. Але є безліч варіантів деякі із них можливо найти на цій строрінці.

Оздоблення стель
дизайн стелі

Ремонт стелі в старому будинку

Хоч натяжні стелі колись були дорогим видом покриття. Зараз це не так. А застосувати їх можливо де завгодно. Головне пам’ятати що вони “бояться” відкритого вогню. Мінусової температури і гострих предметів. Ну а якщо є будь-що закріпитися. Зробити ремонт стелі в старому будинку такими видами покриттів, не складе завдання. Встановивши просту білу натяжну стелю Ви вже отримаете рівну, якісну поверхню.

Чи можливо встановити стелю в нішах

Так можна, для цього потрібна мінімальна висота в 10 сантиметрів і глибина не більше 15. Можливо і менше висота і глибше ніша, але гарантія якісної роботи з кожним зайвим сантиметром буде зменшуватися.

Скільки забирає натяжна стеля від висоти приміщення

Гарпунна система встановлюється як правило з направляючими в 3.5 см висоти. Цю висоту потрібно прораховувати від найнижчої точки несучого перекриття. Так ми отримаємо ту висоту на яку опуститься натяжна стеля.

З якими матеріалами найкраще комбінувати натяжна стеля?

Найпоширенішим матеріалом з яким навіть потрібно для дизайну комбінувати такий вид покриття це гіпсовий стеля. Особливо якщо Ви хочете встановити глянець, в парі з гіпсовими фрагментами він буде збільшувати обсяг приміщення!

Оздоблення стелі