Є безліч матеріалів для оздоблення. Ми розберемо як оформлення стелі можливе з натяжною стелею та чому це практично і красиво. Для прикладу візьмемо вітальню. Натяжна стеля це вже не новинка. Але за цей час додалося багато послуг де вона є основною складовою.

Оформлення стелі у вітальні

Такий матеріал звичайно ж не диковинка. Але чи варто відказуватись від його встановлення? Адже він має безліч переваг! На самому початку появи натяжної стелі в Україні вона несла трішки другу функцію. Звісно не в ванних кімнатах, а наприклад у вітальнях чи спальнях. Там де немає підвищеної вологості. Це була декорація, більш точно, елемент інтерьеру. Наразі так можливо її використати. Натяжну стелю, або її саму різної фактури, або з будь якою послугою встановити частково фрагментом.

Це і в парі з гіпсовим потолком. Парящу чи дворівневу. З друком на пліці та будь яку іншу. Завдяки різним кольорам фактур підібрати свій колір під любий інтер’ер доволі легко. Оформлення стелі у вітальні з таким видом оздоблення буде тільки на користь.

Оформлення стелі
Ідеї для оформлення стелі

Ідеї для оформлення з натяжною стелею

Доволі довго потрібно перераховувати якими можуть бути їдеї для оформлення з натяжною стелею. Всі вже перечислені детально на сторінках сайту. До того ж гелерея де є багато різноманітних фото. Придумати дизайн приміщення та додати до нього таку систему. Всі технічні моменти для встановленя додаткового освітлення теж продумані з роками. Мабуть на озброєння варто точно взяти те що натяжна стеля може бути частковою і доповнювати інтер’ер приміщення. Ба навіть частковою може бути нанесений друк на плівку, щоб підкреслити чи виділити тий чи інший участок в приміщенні.

Оформлення стелі у вітальні
види оформлення стелі

Сучасне оформлення стелі

До нього мабуть можливо віднести деякі види послуг. Найбільш якісне та багато різностороннє це мабуть нанесення друку. Дуже красиво підкреслює види дизайну. Ще додатком до самої натяжної стелі актуальні світові лінії як єлемент основного освітлення. Мабуть сучасне оформлення стелі це комбінований дизайн різних видів не тільки натяжних стель, а і комплексі з різними маеріалами.

Оформлення стелі