Що це за фактура і чим вона краще чи ні від других матеріалів. Сатинові натяжні стелі в Києві відрізняються від інших фактур легким блиском при попаданні на них світла. Денного або звичайного. Він не має дзеркальності, як глянцеві і відображає трохи світла на відміну від матового.

Певаги фактури

Якщо Ви не хочете відображення, але потрібен більш яскравий білий колір Вам підійде саме ця фактура. Такі, натяжні стелі сатинові добре виходять в дизайні з підсвічуванням, яка відмінно розсіяно відбиває світло по периметру. Лампи не потрібно ховати за гіпсокартонний короб, так як вони не відбивається в матеріалі.

Сатинові натяжні стелі з пвх плівки

Так само, такі, сатинові натяжні стелі з пвх плівки, відмінно зпаюються між собою, при цьому шов на них не сильно помітний і через що вони на ряду з матовими, мають багато спільних рис. Актуальні вони на великих площах, адже переваги або плюси і мінуси таких фактур очевидні. Французькі сатинові стелі в Києві застосовують до дизайну у всіх стилях і просто для затишного інтер’єру. Для швидкого і якісного ремонту будинку.

З чого зроблені і як виглядає сатиновий натяжна стеля? Сатинові натяжні стелі Київ, це основа матеріалу ПВХ яка в свою чергу виробляється такими країнами, як Німеччина, Бельгія, Китай. Плівка тонша чим глянцева, але трохи плотніша за матову.

Сатинові натяжні стелі

Сатинові натяжні стелі ціна

На сьогодні немає різниці з матової, сатинової чи глянцевої по вартості. На сатинові натяжні стелі ціна в Києві може бути другою тільки від ширини матеріалу. Сатинова натяжна стеля ширина якого становить в натяжки порядком до 5.5 метрів. Дає можливість нам покривати площі у великому обсязі без шва! Але коштує більше. У сатинових натяжних стель Німеччина ширина яких становить в натяжки до 2.2 мерта без шва, або бельгійська чи китайська до 3.2 метра. Доводиться при встановлені таких покриттів спаювати матеріал. Ці шви хоч і косметичні але трохи помітні. отже і вартість їх нижча.

Цей вид матеріалу – величезна перевага як покриття в швидкості установки. Характеристики дозволяють зробити великий обсяг роботи по установці за короткий час. Така поверхня натяжного полотна на дотик гладка. Не має рельєфів. У таких покриттів є своя колірна гамма, але більш затребуваним кольором такого матеріалу є білий. Встановлюються такі види матеріалів, так само як і інші фактури. Ціна на них сприяє конкуренції з гіпсокартонними аналогами.

Можливість в дизайні

Матеріали з сатинової плівки краще з усіх фактур підходять на фотодрук. Фарба на них як і на матових покриттях тримається відмінно. Фактура, малюнок на ній виглядає яскравіше від того ж матового полотна. Можливість встановити в будинку такий художній матеріал, дає унікальний інтер’єр кімнати. Підходять такі покриття під будь-який дизайн через нанесення на нього різного виду фото. Будь це небо з хмарами або квіти, абстракція.

Екплуатація

Сатинові натяжні стелі догляд за ними такий. Не потрібно постійно мити і з нього відмінно витираються плями. Такі фактури мають свої особливі переваги перед іншими матеріалами в різних приміщення. Ще можна додати, що вони так як і матові, відмінно підійдуть для перекриттів будинку типу “Мансарда” при ламаних поверхнях дахів.