Стеля виготовлена с вінілової плівки товщиною 0,15 -0,2 мм. Таке покриття може простояти від 12 років і більше. Він не вигорає, не міняє форму і колір, але при свої товщині та складу, “боїться” мінусової температури. Приблизно від -5 градусів, якщо по ньому вдарити він лопне. При віткритому вогні поплавиться. А гострим предметом можливо зробити поріз,  тому ремонт натяжних стель в Києві не завжди вийде виправити.

Механічне пошкодження

Якщо присутнє механічне пошкодження стелі, в різних випабках, будь чим. В першу чергу потрібноБ якщо є під рукою взяти суперклей і намастити краї отвору стелі які є гострими. Це для того щоб полотно не розходилося далі. Якщо це не допомагає або отвір досить великий. Візміть клейку стрічку і декілька раз наклейти на сам отвір. Це також допоможе.

Поріз на натяжні стелі.

Чи можливо виправити поріз? Так, але тільки якщо поріз на натяжні стелі знаходиться не далеко від краю полотна. Приблизно 10-20см і біля нього немає внутрінніх кутів, або врізних єлементів. Тоді демонтується частина полотна перекроюїться плівка і ставиться назад в профіль.

поріз на натяжні стелі

Неможливо виправити

Якщо поріз полотна знаходиться далі за 20 см (залежить ще від площі стелі) то його фактично неможливо виправити. По причині що зріжиться велика кількість матеріалу і плівка просто недотягнется до фіксатора або розірветься через деякий час.

Як злити воду з натяжної стелі

Злити воду з натяжної стелі

Як же зробити ремонт після затоплення та злити воду з натяжної стелі? Все просто якщо у Вас є отвір під світильник. Витяніть його натягніть стелю трішки в низ а другою рукою допоможіть воді перетекти у отвір та завчасно приготовленій посуд. Це здається не так важко, але все це потрібно робити дуже обережно. Якщо розірвати плівку на 99% її вже не можливо буде відновити, тільки заміна. Тому якщо невпевнені, довірте цю працю тим хто цим заробляє собі на життя.

Відновлення

При любому підтопленні з середини завжди залишаєтся волога.

Стелю можливо відновити якщо вода не була дуже гарячею, або вона там не надто довго знаходилась. Якщо води було зовсім мало,

Полотно навіть не знімають. В іншому випадку, воно знімається, сушиться і встановлюється назад.

ремонт натяжних стель Київ

Вартість ремонту натяжної стелі

Вартість ремонту натяжної стелі неможливо в деяких випадках озвучити наперед. Все залежить навіть від того як встановлена вона була. Якщо воду можливо злити без зняття полотна це буде одна ціна. З зняттям – друга. Доводиться ремонтувати- третя.

ремонт натяжних стель