Для того що б зробити у себе в будинку унікальний дизайн, можливо встановити натяжні стелі зоряне небо фото і дизайн якого можна подивитися у нас на сайті. Така система зробить і доповнить гарний дизайн натяжних стель. Знайти для себе унікальні варіанти стель, не схожі на інші, і підкреслити особливість інтер’єру за допомогою системи зоряного неба.

Точки світла

Ця система складається з безпечного, декоративного освітлення, яке можливо не боячись зробити навіть в приміщеннях з підвищеною вологою, таких як ванни і басейни. Складається з светогенератора і оптоволоконних ниток. Завдяки їм, точки світла можна розкидати по стелі в хаотичному або якомусь особливому порядку. На фото стелі зоряного неба видно як хаотично розкидаються волокна та зроблені ними фігури, наприклад сузір’їв.

Красивий вигляд зоряного неба на стелі

Для того, що б зробити більш індивідуальний дизайн стелі натяжні роблять з фотодруком. Застосовуючи фото нічного неба з елементами галактик і зірок в арт друку. Фотодрук наноситься на стелю і при установці його, спільно встановлюється система зоряного неба.

Гарний вид, і зроблене зоряне небо на стелю фото на яких ми бачимо, що такі технології, дають багато можливостей в дизайні. Адже фото яке ми можемо нанести на сам матеріал, може бути будь-якого виду. А так же може бути оброблено і з комбіновано в програмі. Все встановлення таких покриттів, крім системи зоряного неба, проходить за звичним сценарієм, а в кінці ми так само монтуємо саму систему, або ж доповнюємо її більш дорогим і значущим аналогом.

Зірки з кришталю на стелі

На фото зоряного неба натяжної стелі також можливо побачити систему “Swarovski”.

Вони дуже красиво розкидають світло і роблять оригінальний дизайн натяжних стель ще й унікальнішим у своєму роді. Вид, який дають ці кришталики, є декоративним освітленням і не монтується для отримання основного світла. Встановлюючи їх, роблять різний варіант стелі, а саме, можуть бути розставлені по полотну, як хаотично, так і в цілеспрямованому місці.

Така система, буде яскравіше виглядати на світлому, але матовому матеріалі, на відміну, якщо робити звичайну стелю зоряне небо фото. Як ми вже писали, вони є безпечними з усіх видів декоративного освітлення і по тому можуть встановлюватися навіть в дитячих кімнатах.

Всі ці варіанти стель будуть нормально експлуатуватися, але при догляді за ними, а саме від витирання з нього пилу, потрібно бути гранично обережним, щоб не пошкодити саму систему. На звичайній системі зоряного неба, назовні полотна випускаються волокна, за які може зачепитися серветка. Теж і стосується системи з кришталями, які так само монтуються з низу полотна.

При установці будь-якого натяжної стелі зоряне небо, Ви зробите свій інтер’єр будинку оригінальним і не схожим на інші. Можна вдома зробити просто оригінальну глянцеву стелю або прикрасити його фотодруком, а також доповнити цією красивою послугою.