З часів коли з’явилися такі покриття пройшло багато років. І на тей час проста доволі для прикладу, глянцева стеля була диковинкою у нас. Наразі за пару десятеліть з’явились різні види натяжних стель. Всі вони основані на цих покриттях.

Дизайн натяжних стель

Так який на цей час існує дизайн натяжних стель? Їх насправді є доволі багато.

  • Глянцеві
  • Матові
  • Сатинові
  • Система “зоряного неба”
  • Арт-друк
  • Тканинні
  • Дворівневі
  • Комбіновані стелі
  • Стелі з підсвіткою
  • Парящі
  • Парящі лінії
  • Перферовані

Перші три види, як дісно самі популярні показані на наших других сторінках. Є й такі, якими не всі займаються. Є такі, які значною мірою ввідрізняються тільки системою встановлення.

Система “зоряного неба”

Коротко, ця система доповнює натяжну стелю. Є два види – перший складаеться з оптоволокна та єлектронного пристрою. Волокна виходять на лицьову сторону стелі. Другий – система може бути з електричним пристроєм, волоконним кабелем та хрусталями, які прикріплюються знизу стелі.

натяжна стеля зоряне небо

Арт-друк

Це найбільш розвинений напрямок в дизайні натяжної стелі. Про нього можливо розповідати надто довго. У нас є де детально описано і показано яким він є. Що можлово додати так те що з ним можливо комбінувати другі види. Наприкладі стелі з друком темного неба та “зоряне небо”, дворівневий з друком і так далі.

натяжна стеля фотодрук

Тканинні

Це інший вид стель. Їх полотно не є плівкою. Мають різні кольори та способи застосування. Є більш єкологічними, та мають доволі дорогу вартість. На них як і на натяжні покриття наноситься друк.

тканинні натяжні стелі

Дворівневі

Вид частково заміняє гіпсокартонні стелі в парі з натяжними. Короб, який раніше робили гіпсовим зараз роблять натяжною стелею. Має перевагу від гіпсового тим що з часом не дає тріщин з усадкою дома, ні пізніше. Більше про них.

дворівневі натяжні стелі

Комбіновані

Комбіновані по кольору чи фактурі. А можливо і те і інше. Це й два різні кольори чи фактури відділені швом з кута в кут. Криволінійна спайка стелі. Спаюються декілька кольорів однієї фактури. В галереї на початку сторінки є такі різні фото.

Стелі з підсвіткою

Один спосіб це встановити підсвітку між натяжною та основною стелею. Для цього використовується напівпрозора фактура. Вона є білого та голубого кольору. Чим більше натяжна стеля відірвана від основної, тим більше світло від підсвітки буде розсіяне. І вся стеля буде виглядати як один великий світильник.

натяжні стелі з підсвіткою

Другим способом, роблять короб по периметру натяжної стелі і направляючі прикріплюють в середену нього. Натянувши стелю в короб кладеться світодіодна стрічка. Маємо підсвітку по периметру стелі. Найбільш для такого дизайну натяжної стелі підійде сатинова фактура. Тому що вона не має відображення, і на відміну від матової має блиск, який розсіює світло.

Парящі стелі

Має два варіанти встановлення направляючих. Більш дешевий за допомогою бруса. Та другий за допомогою спеціального профілю. Різниця – ціна, та мабуть довговічність. Натяжна стеля опускається та “відривається ” від стін, а між ними встановлюється підсвідка. Маємо вид парящої стелі.

Парящі лінії

В основну натяжну стелю по рівню ставиться додатковий профіль. В кінцевому вигляді маємо лінії, які можливо виділити просто світовими лініями, так і фігурами. Ними можливо замінити основне світло, або навіть підкреслити зони у великому приміщенні. Більш детально.

Перферовані

Такий вид називають ще різними стелями. Частіше це стелі Apply. Встановлюється дві натяжні стелі. Верхня цільна і слугує підкладкою для нижньої. В нижні стелі вирізаються різні фігури. Стеля маю вид 3д малюнку.

Зразки натяжних стель

В галереї ви можете бачити різні зразки натяжних стель. Деякі з вище описаних видів є в других галереях на інших сторінках. Також там більш детально описані більшість зних. Чи є якісь види натяжних стель найбільш кращими? Мабуть, але для кодного свій. Тому слід розуміти до кінця чи підходить він саме для вашого дизайну кімнати.