Оздоблення стель фото, такими покриттями підходить тим клієнтам, яким не подобається альтернатива з ПВХ. Матеріал з якого вони зроблені добре ставиться до перепадів температури і може встановлюватися навіть на вулиці. Їх можливості через міцність матеріалу і морозостійкість навіть вище ніж мають альтернативні натяжні стелі в Києві. Тканинні натяжні стелі фото це самі екологічно чисті матеріали.

Технічна частина

Фото тканинних натяжних стель які ми тут бачимо, як і натяжні, відмінно повторюють вигини і ідеально лягають на ламані поверхні. Ними так само добре робити оздоблення не тільки перекриттів, але і стін. Тканинна натяжна стеля фото, має ширину до 5 метрів і покриває великі площі при установці. Їх так само часто називають-безшовні натяжні стелі. Вони при своїй ширині встановлюються у всіх видах приміщень. Вони відмінно встановлюються і обходять навіть такі важкі ділянки, як вікна при таких стелях, як “Мансарда”. При цьому, як ми вже і говорили, стійкі до пошкоджень, що актуально на таких перекриттях.

Колір

Стеля має свою кольорову гаму. У таких покриттів є акустичні, для проникнення звуку, гігієнічні – які встановлюються при потребі навіть в дитячих садах. Навіть напівпрозорі види матеріалу, що б зробити дизайн приміщення з підсвічуванням. На відміну від натяжних, може пропускати повітря, але при цьому не пропускає воду, це актуально для тих споживачів, яким важливіший цей факт.

Дизайнерський крок

Фотодрук на тканинних натяжних стелях – один з видів найновіших покриттів. На матеріал наноситься друк до 5 метрів шириною, що дозволяє зробити дизайнерську стелю у себе вдома. Фотодрук на тканинних стелях можна робити з будь-якої фотографії, головне що б вона була в хорошому форматі, що дозволить її перенести на стелю в якості.

Підсумок

Ці стелі не є дешевими. Їх ексклюзивність і екологія дає їм можливість зайняти свою нішу в стельових покриттях, при оформленні дизайну квартири, офісу, будинку, і навіть ресторанів. У них немає відображення, але вони унікальні своєю безпекою, і надійністю які властиві тій країні, де вони були придумані, а саме Швейцарії.

Більш яскравий дизайн і великий вибір відтінків можливо зробити з глянцевими натяжними стелями. Для покупців з традиційним вибором і більш недорогою ціною можуть підійти матові натяжні стелі з фотодруком. Існують вже багато альтернативних покриттів, але тканинні натяжні стелі на фото, є індивідуальністю та еклогічністью в сфері дизайну інтер’єру.