Для гарного дизайну можна встановити натяжні стелі в залі на фото, які ви можете бачити в наші галереї. Зробити такі покриття можна глянцевою фактурою, яка є однією з найбільш популярних у споживача. Візуальне відображення, яке дає цей матеріал і велика гамма відтінків дозволяє нам підібрати полотно під будь-який інтер’єр квартири і навіть збільшити висоту при низьких капітальних перекриттях. Для таких систем не потрібен особливий вид підготовки.

Глянцеві натяжні стелі для залу, добре встановлювати з гіпсокартону коробом по периметру. При такій установці виходить дворівневе покриття, і візуальне відображення буде давати нам збільшення. Дизайн натяжної стелі в вітальні, при монтажі глянцевою фактурою матеріалу, але без гіпсокартону, можливо на стіни наклеїти кутові багети великої ширини, що теж дасть хороший результат.

Роблячи будь-яким варіантом Ви отримаєте хороший результат при низьких перекриттях, як збільшують такі матеріали можна бачити подивившись на натяжні стелі в зображеннях для вітальні. Дизайн натяжних стель у залі, можна урізноманітнити фігурними покриттями, будь-яких форм, що дає нам можливість зробити інтер’єр кімнати набагато красивіше.

Натяжні стелі в залі фото

Дизайн натяжних стель в залі, так само можна оформити за допомогою будь-яких форм світильників і люстр врізаних в матеріал. Це можуть бути люстри різних форм і конфігурацій, які встановлені на натяжні стелі в залі зображення мають безліч прикладів.

Світильники для такого приміщення, як правило встановлюються в зроблений по периметру короб з гіпсокартону. Також вони допоможуть при поділі зон такої кімнати. Ці натяжні стелі в залі фото є також в галереї, та ще на других сторінках сайту.

Альтернативні фактури

Так само можна встановити сатинові або матові натяжні стелі у вітальні. Трохи різні за своєю структурою матеріалу і несуть різні потреби споживачам. Ці покриття з плівки ПВХ підійдуть для споживача, якому не подобається відображення. Матова структура матеріалу, є альтернативою гіпсокартону, але відмінно замінює його, через час швидкого монтажу. Цей матеріал дуже хороший при догляді, і популярний – білим, традиційним кольором. Так ми не замислюємося, який колір натяжної стелі вибрати для залу.

Сатинова структура – білосніжний відтінок і легкий блиск. Всі інші якості має такі ж, як і матова, за винятком, того що вона не набагато гірше при експлуатації. Обидва ці види плівки з ПВХ дуже добре підходять, якщо робити дизайн натяжних стель в залі з прихованим підсвічуванням, є на фото в галереї.

Красиве покриття

Навіть якщо взяти найпростіші матеріали з плівки ПВХ, то за допомогою нових технологій, а саме нанесення друку, можна зробити свій будинок досить гарним. Дивлячись на натяжні стелі зображення залу з нанесеним друком, можна сказати, що ці матеріали з такою технологією підійдуть для будь-якого оформлення інтер’єру. Так само ми можемо побачити, що для нанесення на натяжні стелі вітальні підійдуть будь-які види оформлення друку, головне підібрати все правильно під дизайн кімнати.

Ще є спосіб оформити натяжну стелю в вітальні з допомогою багаторівневих стель. Комбінуючи між собою глянцеву і матову поверхню або іншу. Робимо заміть гіпсового короба натяжну.

Також ще один з варіантів оформлення це парящі лінії та стелі. Більше по цим системам тут.