Підвищена вологість і агресивне середовище. Зіграли свою роль близько 20 років тому. У парі з хорошою вентиляцією стали впроваджувати такі системи. Натяжні стелі в ванній кімнаті довели свою практичність. Популярність цих матеріалів стала збільшуватися з кожним роком. Їх застосовували не тільки заради безпеки затоплення із зовні. Другою перевагою є естетичність. Гарна кількість фактур і ще більше їх відтінків добре поєднувалися з елементами дизайну. Плитка, шпалери, декоративні штукатурки і багато іншого в обробці будинку відмінно підходять до стелі у ванній і будь-якому іншому приміщенні.

Яку стелю зробити у ванній кімнаті

Кімната має безліч різних варіантів обробки. Наведемо невеликі приклади.

  • Кімната має безліч різних варіантів обробки. Наведемо невеликі приклади.
  • Наклеїти пінопласт
  • Рейкова конструкція
  • Натяжна стеля

За і проти сумішей у ванній кімнаті

Штукатурка піщана або гіпсова навіть з сіткою має велику ймовірність покриття грибком. Навіть при обробці її антигрибковими засобами. І ще більше при затопленні, може взагалі відпадати шматками. Часу на таку обробку піде дуже багато, а пилу і бруду ще не більше. Неможливо встановити наприклад точкові світильники. За і проти сумішей у ванній кімнаті, звичайно ж вирішувати Вам.

Ванна і варіанти з гіпсокартоном

Гіпс є і вологостійкий. Вирівняти для ока можливо на відмінно. Але знову ж таки при поганій витяжці і дуже великій вологості. Такий вид обробки так само почне чорніти. У нього ще є один мінус. Просідання основного перекриття (бетону, плит, моноліту) дає тріщини. Перепади темпператур так само. До того ж, якщо це фігурний або неякісно зроблений монтаж. Де знадобиться великий шар шпаклівки. Процес руйнування буде швидше. Такий спосіб ще забере у Вас зайві сантиметри висоти до стелі.

Про швидкість установки можна сказати – все має висохнути. Вирівнятися сіткою для планування. Прогрунтоватся і так далі. Пил і бруд – дуже багато. Ванна і варіанти з гіпсокартоном обробки стелі таким способом в перспективі не дасть ні чого хорошого.

Пенопластові плити в санвузлі

Рівняти під них, капітальне перекриття потрібно хоч і не ідеально. Якщо перепади великі. Значить і шар штукатурки чималий. Всі не хороші моменти як у сипучих сумішей. Плюсом зовнішній вигляд. Якщо такі плитки не оброблені. Буде видно дрібні некрасиві стики, а їх там багато. Якщо їх забарвити водостійкою фарбою. Буде краще. Але матеріал так само пожовтіє з часом, а якщо випадково втиснути або зачепити поверхню то вийде злам. Це видно візуально. Ніякий акрил, або гіпс не сховає на відмінно такі вади. Неможливість якісно встановити точкові світильники в санвузлі. Пенопластові плити в санвузлі – це дешево але ненадійно.

Рейочна конструкція

З алюмінієвих рейок стеля, на відміну від всіх перерахованих, надійніша в довгостроковій перспективі. Використовуються метали. Не тріскає, хороший вигляд. З недоліків можна відзначити, забирає більше висоту ніж натяжна стеля в ванну кімнату, якщо не монтується в нього точковий світильник. Нещільність стикування його до стін і між сегментами не дає безпеки при затопленні. Не так давно використовують в цьому приміщенні. З цього інформації, як веде такий вид обробки в середовищі підвищеної вологості при використанні не зовсім якісного продукту немає.

Про переваги натяжної стелі в ванній описано нижче більш детально. А так же на окремій сторінці про переваги всіх фактур такого матеріалу.

Яка краще стеля в ванній кімнаті

Розберемо чого саме натяжна стеля буде краще.

Чому так сталося? Нам потрібен був практичний матеріал з барвистим виглядом. Який до того ж мав і залишатися таким на довгий час в агресивному середовищі. Інший вид обробки навіть з заявленими можливостями не проходив кордон довголіття.

Стелі у ванній

Стелі у ванній повинні поєднувати в собі. Гарний вид, як невід’ємна частина інтер’єру. Витримувати ту щоденну, непросте середовище в цій кімнаті, у вигляді перепадів температур. А так же збільшення вологості до максимуму. Ну і нарешті забезпечувати безпеку затоплення із зовні. Ще є один менш важливий, але досить приємний момент. Це швидка установка стелі у ванній. Розберемо трохи ці чинники.

  • Естетичність
  • Практичність
  • Безпека
  • Швидке встановлення

Інтерьер

Маючи багато фактур і ще більшу кількість відтінків. Таке покриття легко підібрати під будь-який дизайн. Наприклад з кахлем. Дизайн плитки для ванн не стоїть на місці. Але ніколи не було, що б під нього не можна було підібрати гарну натяжну стелю в ванну. І якщо нам навіть доведеться комбінувати полотно різними кольорами. Так можливо зробити. Ще наприклад. Навіть є можливість установки натяжні стелі в ванну кімнату з фотодруком. Та матовою фактурою під інтерьер. Плюсом до доповнення. Є ще і можливість врізки в стелю світильників. Вартість можна прорахувати на калькуляторі.

Практичність

Це найважливіший пункт. Він дав поштовх і заробив популярність у споживача. Як ми писали вище. У інших видів покриття починалися проблеми вже на першому році використання. Простіші набиралися вологою і відшаровувалися. Інші жовтіли, міняли колір. Тріскалися і не відмивалися.

Еластична плівка, яка запам’ятовує свій стан. Чи не входить в контакт з водою. Не міняє колір. Не тріскається, навіть при усадці будинку. Стеля у ванній витримує перепади температур навіть в такому середовищі цієї кімнати. Не має значення, яка фактура встановлена. Після тривалого користування, плями висохлої води потрібно просто витерти. І знову гарний, як новий, це і є практичність.

Безпека

Не часто, але буває що ми не можемо все передбачити. І стаємо заручниками якихось обставин. У нашому випадку. Ми можемо на це вплинути! Натяжні стелі для ванної кімнати це і є один з важливих факторів. Яким чином запитаєте Ви?

Ми вже говорили про еластичності нашого матеріалу. Так ось, він сильно еластичний. У нього є межі. Але він дасть Вам довгий час для прийняття рішення. Якщо Вас затопив сусід. Стелі для ванної у вигляді натяжних утримають воду за рахунок своєї еластичності. Вона збереться в деяких місцях. Навіть якщо у Вас в полотні врізані світильники. Це не проблема! Відштовхнемось від максимуму! Натяжна стеля для ванн, як і в інших приміщеннях. Витримує близько 100л води на 1 квадратний метр. Навіть якщо і є врізні світильники, Ви помітите проблему на багато раніше. Викличте майстрів, вони зіллють воду. І все стане як раніше.

Єдине, що може сильно мати негативний результат. Це дуже гаряча вода. Але при витоку води не в вашому санвузлі а вище. Такий варіант практично дорівнює нулю. Бо вода охолоджується.

Встановлення

Ще повторимо. Додатковим бонусом до цих матеріалів. Є їх швидка установка. Про це багато описано на нашому або інших сайтах. Зняття вимірів і виготовлення полотна при невеликих розмірах не займає багато часу. Але є і тут проблеми. Останнім часом споживачі використовують керамогранітних плитку, яку важко свердлити. Ванна де встановлені натяжні стелі з такою плиткою на стінах. Додатково встановляти дерев’яний брус, для того що б обійти цю проблему.

Натяжні стелі в ванній кімнаті фото

Подивіться наші фотографії. Інтер’єр цих кімнат давно вже став важливим моментом. Тут є матова, сатинова структура. І навіть з джруком. Ну звичайно, є глянцева, популярна. Доповнення яскравого вигляду. Вид кімнати вже не можна уявити без такого матеріалу. Навіть маленьке приміщення можна освітити за красивим ефектом. Нам вже не потрібно щось вигадувати нове. Там є з чим працювати. Фактура і колір, дизайн навіть зі світильниками.

У галереї так само видно що можна встановити не тільки освітлення, але і витяжки, а в разі потреби, навіть динаміки. Будь-які врізні елементи можливо вмонтувати. Перед цим потрібно порадитися з менеджером, а ще краще безпосередньо з монтажниками, які будуть монтувати . Дивіться натяжні стелі в ванній кімнаті фото, там є багато цікавого.

Підібрати колір

Найкраще так, що б він не зливався з відтінком плитки на стінах, більше б підходив, наприклад до полової. Це нам дасть контраст і буде відмінно доповнювати дизайн. Гарячу воду і пар виділяється з неї, дуже просто або витерти з такого покриття. Запам’ятаємо ще раз, непотрібно підбирати дизайн плитки для ванни кімнати і стелі в одному колірному тоні, все зіллється і буде не красиво! Підібрати колір натяжної стелі у ванній легко.

Підсумок

Ванна відрізняється від інших приміщень часто тим, що там будуть вмонтовані світильники. Тобто врізні світильники. Необхідно пам’ятати, що потрібно враховувати висоту світильників, тому як через неї буде залежати на скільки ми спускаємося від несучого перекриття.

На закінчення можна сказати. Що описувати всі позитивні моменти даного матеріалу легко. Тому що саме в цих приміщеннях такий вид покриттів довели свої переваги над іншими матеріалами. Натяжні стелі в ванній кімнаті це може на сьогоднішній день не єдине. Але однозначно правильне рішення. І виконавши все вірно з дизайном кімнати. Ви самі в цьому переконаєтеся.