Ні для кого не секрет, що кухня це мало найважливіше приміщення в нашому будинку, і зробити його красивим нам допоможуть натяжні стелі. Тут ми проводимо багато часу, які ж встановити натяжні стелі на кухні, спробуємо розглянути поетапно.

Яка стеля краща для кухні

На сьогодні існує багато матеріалів для оздоблення стель. Візьмемо для прикладу гіпсову стелю та натяжну. більше порівняння. Це приміщення де постійна температура вища за температуру в інших кімнатах. Також від постійного приготовлення їжі на всих поверхнях стелі і стін з часом можливе покриття слоем наліту, навіть тоді коли встановлена витяжка. Все це буде як на одні так і на другі стелі. За кожною з часом потрібен догляд.

Чи можна робити натяжну стелю на кухні

Натяжна стеля як і гіпсова легко протирається першийц час. Її навіть можливо мити. Якщо вибирати зрізних фактур то напевно найкращою буде стеля матової фактури тому що вона найкраще піддається догляду. Ще саме на ній краще за все тримається друк, якщо необхідно його нанести для дизайну кімнати. Чи можна робити натяжну стелю на кухні тому що там підвищина температура? Температура до +30 та навіть +40 не являється такою щоб плівка могла віділяти якісь шкідливі речовини. Небажаною являється температура більше +80 градусів. Тому чи встановлюють натяжні стелі на кухні вирішувати Вам звісно, але саме середовище приміщення ні як не впливатиме на матеріал.

Як оформити стелю на кухні

Вище ми трохи розкрили тему, як оформити стелю на кухні матовою фактурою. Якщо все таки вам не підходить, то можливо вибрати другі фактури натяжної стелі. Їх доволі є багато. Так серед них є самі популярні, але ж все залежить від того який буде інтерьєр приміщення, і тут є що пропонувати.

Дизайн стелі в кухні

Для всих фактур як ми писали вище можуть буть доповнення. Це і друк, доречі його наносять на всі популярні фактури без винятку, якщо вже потрібно. Ще наприклад дизайн стелі на кухні можливо зробити з сатиновою плівкою парящою стелею. Замість традиційного освітлення зробити парящі лінії, або навіть поділити приміщення на зону з столовою. Такий вид дизайну найбільше підійшоб би на кухні студії.

Натяжні стелі на кухні фото

Всі види інтер”єру ви можите знайти у галереї натяжні стелі на кухні фото різних фактур. Ще більш картинок можливо побачити на других сторінках портфоліо чи фотогалереї. Там є більше фото друку на різних матеріалах але і різних приміщень. Чи підійде Вам те чи інше оформлення за техничною частиною. Теж описано детально в інших розділах.