По фактурі і за кольором. Як по різному можна зробити натяжні стелі в коридорі. Встановивши тий чи іншій колір. Ми бачимо натяжна стеля, дасть можливість швидко і зручно підібрати фактуру і колір для ремонту. Глянцеві покриття мають велику палітру кольорів, і дають можливість підібрати відтінок до будь-яких шпалер. Такі покриття спільно в парі з гіпсокартонних коробом зроблять, низькі перекриття хрущовок, візуально збільшеними.

Для цього більше підходять темні матеріали в комбінації з гіпсокартоном. Вони дають до 96 відсотків відображення, що сприяє візуальному збільшенню приміщення. Інтер’єри стель можуть бути і світлого кольору. При монтажі їх без гіпсокартонного короба, краще поклеїти під них кутовий багет.

Натяжні стелі в коридорі дизайн

Як можливо оформити дизайн коридору, тай ще якщо він наприклад невеличкий. Ну один із виходів ми описали вище з глянцевою фактурою. Мабуть в таких невеликих приміщеннях далеко не багато знайдеш варіантів оформлення дизайну. І сама стеля тут може слугувати вже більш як доповнення. Але дизайн натяжної стелі в коридорі можливо ще зробити з допомогою освітлення. Це і встановлення білшу кількість точкових світильників. Якщо коридор довгих то подумати чи неможливо розбити його на зони освітленням. Ще оформити заміть традиційного освітлення парящими лініями.

Фото коридору з натяжною стелею

Що ми можемо бачити на фото коридору з натяжною стелею? Там присутні також другі матеріали, а якщо точно то фактури натяжнох стелі. Якщо Вам потрібно просте, звичайне вирімнювання стелі – підійде матова чи сатинова фактура. Можливо це і є кращий вихід де вузькі коридори. Глянець без багаторівненості не так збільшує простір, але він краще виглядає як декорація з гіпсокартонною стелею. Також його комбінують різними кольорами, тому що вибір іх значно більший в цій фактурі.

Ще в коридорі буває кладуть на стіну декоративний камінь, і дійсно це виглядає доволі красиво. Але слід помнити що стеля стане нез”ємною!