Покриття які Ви можите тут бачити мають свої переваги перед іншими фактурами. Але в першу чергу вони, підходять людям, яким більше подобаються традиційно білі матеріали. Це матові натяжні стелі фото різних приміщень.

На натяжні стелі фото матові, матеріал яких в натяжці буде 5.5 метра, що дозволяє таку плівку ПВХ встановлювати на більшості приміщень. Як вибрати колір за шириною більше тут.

Людині важко визначити, який вид систем встановлено. Як зробити стелю, якщо у нас дуже не рівні несучі перекриття? Ми можемо встановити два, більш популярних видів стель, гіпсокартонні і натяжні.

Дешевий аналог

Гипсокартонное покриття займає більше часу з установки, також вирівнювання шпаклівкою і грунтовка з фарбуванням. Все це займає більше часу, ніж у натяжних стель, від 1.5 до 2 тижнів.

Звичайні, гіпсокартонні матеріали, можуть з часом давати маленькі тріщинки і через років п’ять їх потрібно знову приводити до ладу. А це, знову підготовка, пил і грунтовка з фарбуванням. Такого в нашій системі немає, на наші матеріали, як показує, такі матові натяжні стелі фотогалерея, полотно розміром в 10-15 квадратних метрів, може бути встановлено за пів дня роботи.

Крім того на натяжні стелі приклади, які ми бачимо на фото, дається гарантія до 12 років чого Вам не дадуть на інші аналоги. На відміну від гіпсокартонних, навіть на фото матова натяжна стеля виглядає ідеально рівною. Таку рівну поверхню дуже важко зробити гіпсокартонними аналогами.

Натяжна стеля біла матова

Особливо найпоширинішею, є натяжна стеля біла матова, вона чимось схожа на тканину. Матові натяжні стелі Київ, які має в наявності фотогалерея, так само підтверджують про популярність саме білого кольору.

Не потрібно довго вибирати, якщо Вам просто порібно привести до ладу Ваш будинок. Така фактура актуальна для установки в будь-якому приміщенні і на великих площах. При спаюванні полотен, шов на відміну від глянцевої фактури, практично не помітний.

Так само картинки стель нам можуть показати, що навіть при монтажі світильників або інших врізних елементів через відсутність відображення, такі покриття здаються ідеальними. Даний вид покриттів не має велику палітру кольорів і дизайн матових натяжних стель, можна зробити тільки з самими більш популярними відтінками. Ще, навівши приклади на фото, можна сказати, що ці матеріали відмінно встановлюються на ламаних перекриттях. Добре за ціною і якістю підходять на оздоблення стель типу “Мансарда”.

Натяжна стеля матова ціна

За вартістю така фактура ще 5 – 10 років різнилася від інших. На данний час, якщо ми виберемо покриття в кімнату. То ціна матової натяжної стелі нічим не буде відрізнятися від глянцевої або сатинової. А ось ширина матеріалу цієї фактури до 3.2 метра, буде нижчою за плівку більше цього показника, тобто 4 та 5 метрів. Побачити різницю зможете ввівши показники в полі ширина матеріалу в калькуляторі.

Які натяжні стелі кращі

Одним з важливих моментів такого покриття є нанесення на натяжні стелі матові фото. Структура самого матеріалу на відміну від інших фактур, дозволяє краще з усіх наносити і експлуатувати арт друк. І ще такі матеріали натяжних стель краще за всіх будуть експлуатуватися в ванних кімнатах, з підвищеною вологою. Догляд за такими матеріалами дуже простий з усіх видів, і не вимагає до себе підвищеної уваги. Якщо задати собі питання , які натяжні стелі кращі? В доповнення треба добавити, для чого кращі? Якщо нам важлива простота стелі, або більш довша єкплуатація нанесенного друку на неї. То так, матові натяжні стелі на фото найкращі для цього.