Як зробити свій будинок красивим і не схожим обробкою на інші? Малюнки на натяжні стелі, можуть бути абсолютно різними, допоможе в оформленні інтер’єру квартири. Друк , в будь-якому приміщенні буде найкрасивішою частиною інтер’єру.

Підкреслити інтер’ер

Фото з малюнками на натяжних стелях, показують, як красиво виглядають саме такі матеріали. Як з його допомогою, можна кардинально поміняти інтер’єр будинку, адже що б підкреслити дизайн, досить просто підібрати фотографію в хорошій якості, особливо для великих приміщень.

Фото на натяжні стелі з малюнком

Як ми вже писали про найголовніше, це якість використаного зображення для фотодруку, це і буде визначальним. Чим менша розподільча здатність фото на натяжні стелі з малюнком, тим на менше полотно ви його можете перенести. Деякі фото можливо підправити, але не значно. Якщо полотно стелі занадто велике, то і розподільча здатність фото повинна бути якісною.

Ширина нанесення

Натяжні стелі з малюнком фото які є в наші галереї на сторінці не буде видно швів. В деяких стелях вони є. Чому так? Ширина плотеру який наносить друк на стелю є різних розмірів. Більшість малюнків наносять на ширину до 3.2 метра. Є і звичайно які наносять на ширину плівки 5 метрів. Але це не всі роблять тому що , такі стелі коштують дорожче, тай сам плотер є не у всіх. А є ширина приміщень яка перевищує і навіть такі розміри. Тому там є шви.

Натяжні стелі з візерунками

Якими ж можуть бути малюнки? Мабуть любими. Головне якісні. Одними з популярних є натяжні стелі з візерунками. Це абстрактні фото. Дуже красиво підходитимуть під різні види дизайну. Наносяться на різні фактури. Це не фото і такі абстракції роблять програмами. А це все таки якість та й краса. Вони красиво виглядають на матові стеллі та сатинові. Детально такі фото можливо найти в галереї на цій сторінці, ще більше в мережі.

Натяжні стелі з квітами

Ще одним з популярних варіантів нанесення друку. Можуть бути натяжні стелі з квітами. Фото квітів безліч. Також дуже красиво підходять під інтер’єри. Такі елементі дизайну навіть можливо підбирати під сам інтерьер. Для прикладу є кахель на ньому нанесені якісь квіти. Ось їх і можливо перенести на натяжну стелю, тільки в більший розмір.

Натяжні стелі з орхідеями

Мабуть самі найпопулярнішим серед квітів це натяжні стелі з орхідеями. Найбільш гармонічно виглядають. Формат самого друку або на всю стелю, можливо краще в глянцевій фактурі. Або частково нанесений в зонах стелі. Це і середина, чи кути. Ба навіть друком навіть можливо підкреслювати зони приміщення.

Дизайн

Вище ми привели тільки більш популярні варіанти. Але дизайн з друком на натяжних стелях може бути різним і у Вас він можливо буде кращим від буть якого вище написаного. Головне “бачити” або розуміти що ви хочете. Неважливо який буде формат картинки, квіти чи абстракція, фото неба чи дитячі малюки з мультиків. Важливо щоб малюнки на натяжні стелі доповнювали і без того найгарніший дизайн вашого приміщення. Більше про друк.