Практичність, найшвидша установка це одна з переваг, які мають такі покриття. Але у них, як і у інших матеріалів є флагман продаж. У нашій ніші це найкрасивіша фактура – глянцеві натяжні стелі на фото, які ми тут можемо бачити в галереї вище. Більше про глянцеву стелю.

Біла глянцева натяжна стеля

Безперечно, в такого виду матеріалу є свій полопулярний колір. Це біла глянцева натяжна стеля. Має не таке віддображення простору як більш темні кольори. Але і не так “давить на голову” як вони. В глянцевих натяжних стель є недолік. Вони не дуже красиво виглядають якщо їх встановлювати без гіпсових коробів, або багаторівневоії системи. Навіть нейтральний, білий колір, має такий недолік.

Але якщо зробити по периметру короб з гіпсу, або з матової фактури то цей недолік претворюється в перевагу перед другими матерілами та фактурами. За рахун того ж відображення. Білі глянцеві натяжні стелі, як раз під ходитимуть в приміщеннях з невисокими несучими перекриттями. Тому як мають світлий колір і відображення. Не будуть притемнювати приміщення, але з цим візуально збільшувати.

Фото глянцевої чорної натяжної стелі

У фактури є особливість відрізняє її від інших – відображення. Збільшує візуально простір і дуже допомагає при низьких перекриттях. “Дзеркальність” найбільше має чорна глянцева натяжна стеля на фото нижче.

Натяжна стеля бежевого кольору

У теплих тонах, це один з найбільш нейтральних. Називають по каталогу його ще 501. На 40% популярний відтінок у своїй ніші. Натяжна стеля бежового кольору – нижче або дивіться в галереї. На фото, його важко відрізнити від схожих, тому для порівняння шукайте в палітрі.

Який колір глянцевої фактури встановити

Ці три відтінки хороші для створення дизайну. Один нейтральний, підійде практично до всього. Білий глянцевий у ванній або коридорі не буде “забивати”. Чи не кидається в очі. Але дає обсяг – на фото. Чорна стеля, кардинально протилежна. Роблять на кухні. Добре поєднується зі світлими тонами стін або обробки при нормальному потраплянні денного світла в приміщення. Має свою оригінальність. Третій – теплий, затишний. Бежева натяжна – тепло передає їм гармонійно впишеться в інтер’єр спальні, вітальні. Який колір глянцевої фактури встановити вирішувати звичайно Вам.

Красивий дизайн

Для того, що б натяжна стеля дизайн, якого можна ще й прикрасити фотодруком, змонтувати в будинку, Вам не потрібно буде готувати або витрачати час. На вирівнювання несучих покриттів, все це і багато іншого Ви можете отримати встановивши глянцеву стелю в приміщенні. Нанесення видів фотодруку, дасть нам гарний дизайн. До того ж малюнок нанатяжні стелі можливо підібрати будь який, головне в хорошому розрішенні.