Підготовка стелі під натяжні стелі полягає в необхідності провести кілька важливих дій з огляду на їх особливості.

Очистити поверхню

Очистити несуче перекриття від випадаючих елементів бетону або гіпсу, якщо ми цього не зробимо, в майбутньому ці частини можуть впасти на наш матеріал. Для того що б потім це виправити потрібно буде демонтувати полотно, і так само врізні елементи, якщо такі присутні. З моменту підготовка приміщення до монтажу натяжної стелі робиться ретельно.

Підготовка стелі під натяжну стелю передбачає переглянути основний, щоб небуло ніде забору повітря. Це необхідно для того що б після встановлення полотна, воно не «дихало», а саме втягувалось до несучого перекриття. Під тиском повітря не виштовхуються, що дуже погано при встановлених світильниках – розриває кільця. На системі «зоряне небо »- вириває світловолоконні нитки. Та нівелює деякі переваги цих поверхонь.

Вирівнювання стіни

Підготовка приміщення до встановлення натяжної стелі, це вирівнювання стін за рівнем монтажу, яке потрібно обов’язково, якщо цього не зробити – профіль цієї системи буде повторювати всі недоліки. Можливо це не робити, якщо після монтажу полотна ми не будемо встановлювати декоративну вставку, а поклеїти під матеріалом кутовий багет.

Прибирання

По можливості закінчити всі пилові роботи в приміщення, а так само прибрати будівельне сміття. Полотно має властивість притягати пил деякий час, тому після збирання сміття бажано зробити ще й вологе прибирання. Якщо ми не врахуємо, що передбачає підготовка приміщення до встановлення натяжної стелі? Надалі нам буде потрібно ретельно натирати матеріал від пилу після всього монтажу покриття, що не добре для глянцевого матеріалу.

Кондиціонер

Якщо буде встановлений кондиціонер, то потрібно це узгодити за рівнем, з натяжною стелею. Потім якщо цьщго не зробити буде неможливо встановити стелю.

Розводка кабелю

Розводка кабелю під світильники або люстру повинна бути зроблена на момент встановлення. Це стосується і кабелю для витяжок або динаміків, якщо такі є. Всі ці елементи повинні вже бути саме на момент початку монтажу від них залежить висота відступу натяжної від несучого перекриття.

Комунікації

Саме в трубах опалення і електричним, ТВ і слабкоточних кабелів, які можуть бути прокладені в штукатурних покриттях стін, або хоча б знати місце, де їх проклали.

підготовка стелі під натяжну стелю

Безпека

У приміщенні при монтажі полотна повітря прогрівається до 70 градусів через це там ні в якому разі не повинно бути тварин або рослин. Необхідно винести всі меблі які можливо, для кріплення профілю. Якщо є можливість її прибрати з кімнати, то краще зробити, що б запобігти випадкові пошкодження. Якщо все ж нам не куди винести громіздкі меблі, їх краще зрушити на центр кімнати, адже вся робота з такою системою відбувається по периметру приміщення. Встаеновлення натяжних стель до або після шпалер? Можна не надавати цьому великого значення по тому, як монтаж можливо зробити як при одному, так і при іншому варіанті.