Переваги натяжних стель це час. Адже прямокутне полотно з гарпунною системою, 10-15 кв метрів можливо встановити за 3-4 години. Це одне з основних переваг натяжної стелі – зберігати нам купу часу. Ми не бігаємо по магазинах, які не чекаємо поки висохне черговий шар шпаклівки. Чи не фарбуємо в три шари, що б зробити наш будинок ідеальним. Якщо сказати про стелі, то один з багатьох важливих моментів таких покриттів це швидкість монтажу.

Плюси натяжних стель

Швидкість це найголовніше. Встановлюючи натяжні стелі переваги їх в основному саме в цій позиції. За такий короткий час практично неможливо встановити будь-який інший аналогові покриття.

Більш складні покриття (в різних площинах) вимагають більше часу, це залежить від направляючих і їх кріплення. Так само криволінійність,може збільшити час роботи через нарізки і довшої установки кріплень. Навіть при таких ускладненнях, перевага натяжних стель від інших аналогів в швидкості установки, дуже значна. Середньої складності такы стелы робляться за 1-1.5 дня, що значно швидше ніж інші матеріали, які встановлюються за 1-2 тижні. Це і є плюси натяжних стель.

Эстетичний крок

Переваги натяжної стелі в естетичному кроці. Краса, затишок і комфорт – основні відчуття від придбання. Вони відмінно підходять до будь-якого дизайну головне тільки ідея. Відстань від стелі дає збільшення простору та візуальне збільшення простору. Це є головні переваги глянцевих натяжних стель.

Переваги натяжних стель

Сатин

Переваги сатинових натяжних стель. При замовленні самих популярних світлих тонів матеріалу, трохи блиску і білосніжність матеріалу. Сатинові, не потрібно комбінувати з іншими видами покриттів. На великих полотнах на такому матеріалі майже не видно шву.

Матовий

Переваги матових натяжних стель, в їх простоті і традиціях. Найпопулярніший колір такого матеріалу-білий. Традиційний білий матеріал-це аналог гіпсокартону, але з огляду на час установки, йому немає рівної альтернативи. Матовий має фактурну поверхню, хороший в догляді і так само, як і сатин дуже актуальний для установки на великих площах. І матовий, і сатиновий матеріали, враховуючи переваги натяжних стель квартирі. Можна зробити з невидимою підсвідкою, це буде актуальним кроком в дизайні інтер’єру.

Плюси натяжних стель

Розмір який займає в висоту натяжна стеля

Ще одна перевага натяжних стель-система займає мінімальну відстань від несучого перекриття на висоту профілю до 3.5 см. Але це від нижньої точки по рівню основного перекриття. Це дає нам можливість встановки такий його з мінімальними витратами на висоту при низькій стелі. Так само така система встановлення передбачає врізання світильників, витяжок і динаміків. Це дуже зручно при особливому дизайнерському підході до ремонту приміщень.

Переваги і недоліки натяжних стель, те що вони мають велику вологостійкість і можуть витримувати велику кількість води на квадратний метр. Рятує стелю Вашу кімнату від затоплення. Після затоплення – проводиться злив води, відновлюється і експлуатується ще багато років. При цьому він зберігає майно не даючи воді потрапити в приміщення.

Мінімально сміття і пилу при встановленні, ще одна особливість таких систем.

недоліки або мінуси натяжних стель

Недоліки або мінуси натяжних стель

Шов, саме на глянцевих натяжних стелях, в дуже великих приміщеннях, “бояться” вогню і гострих предметів – ці особливості і є недоліками таких матеріалів. Більше про натяжні стелі.