Як і куди можливо встановлювати ці покриття? Вони встановлюються, як для нових так і старих будинків, економлячи наш час. Кімната не потребує для особливої ​​підготовки під них, встановити в місті натяжні стелі в Вишневому можна так само в магазинах, або невеликих торгово-розважальних комплексах.

  • Не потребують підготовки кімнати
  • Велика швидкість установки
  • Встановлюються всюди в квартирі або будинку
  • Мають велику гаму відтінків
  • Можливість комбінувати з іншими покриттями
  • Можна врізати в них будь-які освітлювальні елементи
  • Можливість нанесення друку
  • Простий догляд
  • Красивий і естетичний дизайн

Ціна на натяжні стелі в Вишневому

Ціна доволі низька від навіть альтернативних аналогів типу гіпсокартону. А ті переваги, які Ви отримаєте робить її ще кращою. Так якщо замовити послугу, то ціна на натяжні стелі в Вишневому буде звісно дорожчою. Але Ви можете оцінити, якими вони є, і як вони змінять чи доповнять Ваш дизайн кімнати. Більш як за що нараховуються ціни.

Мінімальна сумма заказу – 2300грн

Якщо Вам потрібна більш точна вартість, скористайтесь таким калькулятором.

Фактура матеріалу

Глянцевий матеріал має величезну палітру кольорів, легко підбираються до будь-якого інтер’єру, і за рахунок цієї структури, можна візуально підняти несучі перекриття будинку. Матові і сатинові полотна встановлюються для споживачів, які дотримуються традиційних покриттів. Це так само допомагає для оздоблення приватних будинків, а саме для приміщень типу “Мансарда“.

Друк на полотні

Так само можливо, для більш красивого і індивідуального дизайну, застосувати фотодрук на матеріалі з будь-якої фотографії, головне, що б вона була гарної якості. Фотодрук наноситься на будь-які фактури і навіть на напівпрозору, для якої можна застосувати підсвітку з середини.

Екплуатація

Для догляду за такими натяжними стелями в місті Вишневе вже підходять рідини зі спиртом, інакше ми ризикуємо пошкодити малюнок. Художній друк краще експлуатується на матових і сатинових фактурах. Таку стелю взагалі краще не витирати тем більше розчином з вмістом спирту. На глянцевому полотні вони тримаються трохи гірше, але на такому вигляді арт друк виглядає краще, ніж на інших. Більш детально.

Врізний елемент

У нього можливо врізати будь врізні елементи освітлення, витяжки та навіть динаміки, так необхідні для будинку. Світильники і люстри підходять для установки в натяжну стелю практично всі, крім точкових світильників з квадратною основою. Якщо цікаво, Ви можете почитати про це більш розгорнуто.

Технологія та матеріали

Технологія установки дозволяє монтувати ці покриття вже після всіх запорошених робот, але при цьому, якщо потрібно, можна зробити монтаж і до основних робіт. Клейці шпалер, або укладання підлоги. Плівка досягає в ширину, при натяжки, до 5.5 метра і покриває площу, практично у всіх наших житлових приміщеннях. Такі покриття можливо робити повністю, або ж застосовувати комбінацію з різними фактурами або елементами іншого виду, типу гипсокартонових конструкцій і так далі. Поетапне встановлення.

Вид натяжної стелі зі світильниками
Натяжна стеля в приміщені

Переваги які Ви отримаете

Переваги натяжних стель в Вишневому – швидкість монтажу, 10 квадратних метрів можна встановити за 4-5 годин, аналог же з гіпсокартону 2-3 тижні. При цьому такий вид матеріалу, добре експлуатується в нових будинках і не дає жодних тріщин або пошкоджень, тому як має властивість еластичності, що так само дозволяє робити унікальний інтер’єр з різними нерівностями. Все про переваги.

дизайн натяжні стелі
натяжны стелі в коридоры