Встановлюючи натяжні стелі в Вишгороді, ми виграємо по часу, монтаж такого покриття розміром 10 квадратних метрів до 3-4 годин встановлення, альтернативні ж аналоги монтуються на багато довше.

Мінімальна сумма заказу – 2300грн

Якщо Вам потрібна більш точна вартість, скористайтесь таким калькулятором.

Колір та фактура

У місті натяжні стелі Вишгород такі покриття мають безліч кольорових відтінків і фактур. Їх легко підібрати до інших частин інтер’єру, плитці, шпалерах. Такі відтінки частіше є в матеріалі до 3.2 метра шириною. Так само основні популярні кольори, є і в плівці до 5 метрів. Матеріал має поширені види структури – глянцеві, матові і сатинові.

Глянцеві, матові та сатинові

Глянцеві полотна, мають чисельну гаму кольорів і з перевагою збільшують висоту приміщення за допомогою візуального відображення. Такими покриттями можна робити оздоблення будь-якого приміщення будинку або нежитлових будівель типу магазинів, офісів і навіть торгово-розважальних комплексів в місті Вишгород. Сама затребувана структура встановлюється, як повністю, так і фрагментами. Її можливо скомбінувати з іншими фактурними плівками або ж видами покриттів.

Відображення в темних відтінках до 96%, в світлих менше, але вони підходять практично до всього в дизайні інтер’єру. Вони встановлюються в різних рівних і не рівних формах. Так само за допомогою такого полотна можна обійти будь-які виступи на несучих перекриттях.

Матові і сатинові плівки підходять для недорогого ремонту, і так само для установки на великих площах полотен. При спайці полотен, виходять косметичні шви, в такій структурі, вони найменше помітні. Під цей вид фактур, можна зробити в будинку оригінальне підсвічування по периметру. Матова схожа на гіпсокартон, а сатинова дає невеликий блиск і білосніжність.

Красивий вид дому

Так само для всіх видів таких натяжних стель, актуально нанесення друку, що дає нам особливий та індивідуальний дизайн інтер’єру будинку. Фотодрук на полотні можна зробити фрагментами, а можна і цільно. Для нанесення фотодруку, потрібно використовувати фото в хорошій якості. На матеріали наносяться фото хмар, неба, пейзажів і так далі. Так само для будинку разом з фотодруком можливо зробити і встановити систему “зоряного неба”.

Підготовка під натяжну стелю

Підготовка приміщень під встановлення натяжної стелі Вишгород, не вимагає обсяг багатьох робіт. Досить прибрати з несучого перекриття всі гострі предмети, щоб не пошкодити полотно. Ще потрібно прибрати всі предмети меблів, для того, що б уникнути їх пошкоджень. В кінці перед самим встановленням потрібно зробити вологе прибирання, полотна будуть притягати пил.

Освітлювальні єлементи

Як і інші види покриттів, легко вмонтувати освітлювальні елементи і витяжки. Світильники до цього стелі більше підходять круглої форми, люстри є двох типів установки, на планку і гачок, як один так і інший підходять для нас. Кріпляться натяжні стелі в Вишгороді під всі види твердих поверхонь, різними способами, що актуально для монтажу на ламані конструкції, а саме, покриття типу “Мансарда”. За допомогою спеціальних дюбелів їх легко можна закріпити в гіпсокартон, бетон. Експлуатація таких систем звичайнісінька, і не вимагає до себе підвищеної уваги. На таку систему і полотно дається гарантія до 12 років, чого не мають інші аналоги покриттів.

Що потрібно від Вас?

На момент заказу та зняття замірів світильники . Вони порібні тому що б знати який діаметр кільця буде на стелях. Якщо тільки люстра, то як вона буде кріпитись. все це стосується і витяжних вентеляторів.

На момент встановлення стелі всі освітлювальні єлементи, які мають в ній бути. Карнизи, якщо вони будуть. Та вільний доступ до монтажу направляючих по периметру.

Переваги які Ви отримуєте

Їх доволі багато. Є менш та більш значні. Докладніше, які переваги ви отримаете на цій сторінці. Найважливіша із них це вартість та якість і практичність яку Ви отримаєте.

Види натяжної стелі
Натяжна стеля дитяча

Чому ми

Ми давно встановлюємо натяжні стелі в Вишгороді та ішших містах. В нас доволі приємні ціни на покриття, як і за що ви платите дивіться тут. Величезний досвід у встановленні. Великий вибір фактур та кольорів. Ми намагаємось зробити свою роботу так, щоб Ви зосталися задоволені.

натяжні стелі дизайн приміщень
 натяжні стелі в приміщенні