Швидкий або дизайнерський ремонт, вирівнювання поверхні, дворівневі та інші варінти. Все це можуть натяжні стелі в Ірпіні. Завдяки таким покриттям та сервісу, який пропонують компанії по продажу та встановленні такого матеріалу ви отримаєте швидку та зручну послугу не виходячи з дому. Співробітник компанії сам завітає до Вас щоб запропонувати вибір різних фактур та кольорів. Якщо потрібно, зробить заміри і відасть в роботу.

Ціна на натяжні стелі в Ірпіні

Одне та мабуть найважливіше питання покупця, якою ж буде ціна на натяжні стелі в Ірпіні. В вартості залежить все від сегменту вашої стелі. Але на 100% можливо відповісті, що вона буде такою ж, як і в іншому другому місті. За що нараховується ціна Ви можете детальніше ознайомитись на цій сторінці.

Мінімальна сумма заказу – 2300грн

Якщо Вам потрібна більш точна вартість, скористайтесь таким калькулятором.

Купити натяжну стелю недорогу чи ні

Що таке недорога стеля? Для прикладу – матова, сатинова чи глянцева, яка має ширину в одну із сторін вашого приміщення не більшу ніж 3, 4 метра. Чому так? Тому що до 3,2 метра ціна на полотно одна, більше, зовсім дуга. Це не залежить від команії. А від способу виготовлення, і цін компаній, які виготовляють плівку для натяжних стель. Також від кількості врізних елементів і так далі. Якщо кутів не більше ніж чотири, а освітлювальний елемент один, та потрібна ширина, то на стелю буде низка ціна.

Єдине що хотілось сказати то те, що послуги типу друку або дворівневих , та інші, можливо прорахувати маючи точні данні по певній стелі. Інакше можуть виникнути розбіжності в ціні до замірів та після.

Замовити натяжну стелю в Ірпіні

Якщо попередня ціна озвучена співробітником компаніі Вас задовольняє. На договорений день та час до Вас завітає людина, яка зніме заміри з вашої основної стелі. Підпише договір та відасть заміри в роботу. Щоб замовити натяжну стелю в Ірпіні непотрібно нікуди їхати, приїхавши до Вас менеджер привезе Вам все необхідне для замовлення.

Виготовлення та монтаж натяжної стелі в Ірпіні

Як швидко це робиться? В середньому темпі обробки замовлень. Кожен слідуючий може розраховувати на монтаж якісної натяжної стелі в Ірпіні через три дні від заміру. Все можливо і швидше, але залежить в більшості від завантаження монтажних бригад. Є періоди коли замовлень мало, а є навпаки. Також від кількості та складності стель, які Вам потрібні.

Час встановлення під ключ

Час залежить також від багатьох факторів. Як тих що ми вже описали вище. Так і наявності світильників, карнизів та других врізних елементів, що встановлюються в стелю. Дворівневість, різні додаткові системи, криві участки, на які протрібен додатковий час. Стан стін та їх складова основа також один з найважливіших факторів. Сюди ще слід віднести висоту на якій потрібно працювати. Чи потрібні будуть додаткові засоби для роботи на більш значній висоті. Та наявність домоміжних систем кріплення. Таких як брус наприклад, чи якісь елементи монтажних пластин для укріплення участків стелі і так далі.

Якщо у Вас наприклад, натяжна стеля проста. Це прямокутник або квадрат з чотирма кутами та одним світильником чи люстрою. То таку зробити натяжну стелю під ключ можливо за три-чотири години роботи.

Що потрібно від Вас?

Щоб пришвидчити встановленя покриття. До початку потрібні всі складові, які будуть в наявності в самому полотну. І такі від яких залежить прямо чи ні саме встановлення. Що до перших то це світильники чи люстри, динаміки або витяжки з карнізами. До чого це? Порібно бачити та розуміти, якими будуть за діаметром чи технологією ті чи інші елементи. Щоб не виникло непорозуміть на час монтажу. Деякі види світильників не підходять для використання їх в европейській натяжній стелі, те ж саме і з іншими комплектуючими. По других. Те від чого залежить в певній мірі саме встановлення, або які неможуть бути змонтовані чи зроблені вже після монтажу покриття. Це і кондиціонери та їх канали, тумби під стелю, шафи та інше, яке може заважати встановленню матеріалу. Ще елементи кабелів підключення, вони мають бути всі прокидані під стелею, так як після монтажу це неможливо буде зробити без пошкодження нашої кращої натяжної стелі.

Які переваги Ви отримуєте

Вище ми вже згадували про них. Детальнішу відповідь ви можите отримати на сторінках нашого сайту. Але щоб не губити думку, і коротко.

 • Відносно дешева вартість навіть від гіпсокартонного покриття
 • Швидке та не надто брудне встановлення
 • Не потребують підготовки кімнати
 • Надійніша система встановлення
 • Мають велику гаму відтінків
 • Можливість комбінувати з іншими покриттями
 • Можна врізати в них будь-які освітлювальні елементи
 • Можливість нанесення друку
 • Простий догляд
 • Візуальне збільшення приміщення, якщо глянцева фактура.
 • Красивий вигляд кімнати з французскою натяжною стелею та її видами
 • Безпека від затоплення
 • Довговічність матеріалу і швидка заміна якщо потрібно

Це не всі переваги. Та й не надто розкриті.

Натяжні стелі в Ірпіні

Вибір

Ви можете зробити вибір фактури чи виду натяжної стелі з нашою допомогою. У нас доволі багато фото різних приміщень з такими покриттями. Натяжна плівка має велику гамму відтінків та фактур. Також Ви можете скористатись глобальним інтернетом там також незліченна кількість статей та малюнків з цими видами оздоблення.

Вид натяжної стелі ірпіні
Натяжна стеля ірпінь

Чому саме ми

У нас великий досвід в продажу натяжної стелі та ще більший в їх монтажу, як простих так і складних об’єктів. Ремонті вже змонтованих, але пошкоджених. Різноманітні види послуг для кращого дизайну. Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Ми поважаємо Ваш вибір і стараємось найти правильні рішення для того, щоб Ви зосталися задоволені співробітництвом з нами замовивши натяжну стелю в Ірпіні.

 різні натяжні стелі
красиві натяжні стелі