Ось уже десяток років у всіх містах України, для оздоблення квартири і дизайну приміщення застосовуються покриття, які за цей час зарекомендували себе тільки з позитивного боку. Не винятком і такі системи, а саме, натяжні стелі в Бучі.

Встановлення натяжної стелі в Бучі

Матеріали важливі для обробки будинку по швидкості ремонту, адже полотно розміром в 10 квадратних метрів можна встановити за 4-5 годин роботи, для порівняння, альтернативний з гіпсокартону, робиться за 2-3 тижні з урахуванням установки і фарбування. Встановлення натяжної стелі в Бучі, найкраща альтернатива для ремонту стелі будинку.

Мінімальна сумма заказу – 2300грн

Якщо Вам потрібна більш точна вартість, скористайтесь таким калькулятором.

Як підготовити основне перекриття

Головне прибрати звідти все стирчать гострі предмети, а ще замастити всі отвори між панельного перекриття. Винести, якщо це можливо меблі, які можуть заважати встановленню стелі. Якщо не можливо то здвинути на центр. Щоб був доступ по периметру кімнати.

Красивий інтер’ер

Цей вид покриття, можна замовити і встановити, як елемент декору разом з іншими видами матеріалів. Зробити наш інтер’єр будинку унікальним в місті Буча натяжні стелі з фотодруком. Арт друк на матеріал наноситься з будь-якої фотографії хорошої якості. Так само такий вид покриття застосовується на полотнах будь-яких форм і фактур.

Фактури для встановлення

Для традиційних поглядів, підходять матова і сатинова фактура, схожа на гіпсокартонний матеріал – перша, і з легким блиском, білосніжна – друга. Так само ці фактури актуальні для установки на великих площах, тому що при спаюванні полотен, на них менше помітний косметичний шов.

Натяжні стелі в Бучі

Глянцева стеля

Найпоширеніша – глянцева натяжна стеля, у неї серед переваг, є можливість збільшення несучих перекриттів за рахунок відображення. Такі матеріали ще добре комбінувати з іншими фактурами і вставляти фрагментами з різними видами покриттів. Для більш красивого ремонту кімнати в місті Буча бажано зробити глянцевий матеріал з гіпсокартонних коробом, що дасть нам візуальне збільшення і зробить наше покриття дворівневим, або з альтернативною – матовою фактурою. Ці матеріали мають величезну кількість відтінків і їх вільно можна підібрати до будь-яких елементів інтер’єру.

Вид натяжної стелі в Бучі
Натяжна стеля в дитячі кімнаті

Кольори темних тонів, мають відображення до 96%, їх добре комбінувати зі світлими меблями, плиткою, шпалерами. Найпопулярніші це світлі відтінки матеріалів, вони практично скрізь підходять до дизайну, але відображення таких полотен трохи нижче ніж у темних.

Ціна натяжної стелі в Бучі, така ж як і в інших містах київської області. Форми простого полотна навіть нижче за вартістью ніж гіпсокартонні матеріали. Своїми перевагами, швидкого встановлення і гарантії яку на них дають, вони будуть експлуатуватися на багато довше, адже гарантія на такий матеріал буде до 12 років.

інте'ер натяжні стелі
вібір натяжної стелі

Практичність і догляд

Натяжні стелі в Бучі, добре підходять для приміщень з великою вологістю, таких як ванні, сауни або басейни. Вони утримують воду і сприяють не проникненню води при затопленні приміщення з верху. Експлуатація натяжних стель проста, і не потребує особливого догляду.