Для красивого дизайнерского ремонту. Простого, косметичного, щоб вирівнять основне нерівне перекриття. Підійдуть натяжні стелі в Борисполі. Велика перевага – недають тріщин від усадки будинку. Ні через рік, ні через пять та десять.

Фактура

Найпопулярніші із можливих це глянцева, сатинова та матова. Існують і другі менш популярні. Якщо Ви ще не бачили їх в інтер’єрі переглянте їх на фото в різних приміщеннях. Кожна із них має свою перевагу, як над другими фактурами так і над аналогами покриттів стель.

Мінімальна сумма заказу – 2300грн

Якщо Вам потрібна більш точна вартість, скористайтесь таким калькулятором.

Виробники ПВХ

Натяжні стелі мають різних виробників матеріалу і всі вони не багато відрізняються за якістю відображення і ширині плівки. У нас є розділ де більш детально про це написано, тому коротко. Французькі і німецькі матеріали мають не багато краще відображення, але при цьому ширина їх при натяжки досягає 2.2 метра в ширину. Такий матеріал хоч і не багато краще, але не завжди дозволить зробити нам полотна для вітальні або спальні без шва.

Хоч шов і косметичний, але все ж проглядається. На відміну від німецьких матеріалів, бельгійські та китайські матеріали встановити можливо без швів у всіх приміщеннях так як ширина їх в розмірі 3.2 має величезну палітру відтінків, а для популярного відтінку досягає до 5.5 метрів в натяжці.

Кольорова гамма

У місті для установки натяжні стелі Бориспіль, мають велику кольорову гамму і їх легко підібрати до будь-якого інтер’єру. Найбільша кількість відтінком має глянцева фактура. Самі популярні світлі тони натяжних стель. У матової і сатинової фактури менше позицій кольору, але їх замовляють більшість білими.

Світильники та люстри

Не рідко ми швидко можемо підібрати люстру або світильники до нашого натяжної стелі. У нього вільно вмонтують ці елементи, але для точкових світильників потрібно що б основа, яка вставляється в полотно була круглої форми. По тому як натяг полотна квадратний світильник буде намагатися розірвати на кутах. Для люстр, є два види кріплень, це на планку і гачок, установка проводиться з обома варіантами.

Переваги натяжних стель в Борисполі

Монтаж такого матеріалу позбавляє нас від випадкового протікання дахів, тому що витримує воду до 100 літрів на 1 квадратний метр. По тому вони відмінно підходять для монтажу в ванних кімнатах або басейнах. Єстетика і велика кількість послуг. Більше тут.

Підготовка приміщення

Їм не потрібна особлива підготовка основного перекриття, і вони не потребують постійного догляду. Для більш красивого дизайну, форма полотна може бути різних форм і навіть комбінацій, як з будь-якими іншими видами покриттів, так і з різними фактурами. Докладніше.

Вид натяжної стелі
Натяжна стеля

Естетичність покриття

У дизайні до таких матеріалів застосовують фотодрук. Будь-які фото, тільки хорошого дозволу можна нанести на стелі з частковим або повним покриттям. Для гарного дизайну інтер’єру, натяжні стелі в Борисполі ціна, яких, не набагато дорожче альтернативних покриттів, застосовуються і експлуатуються дуже давно і не раз вже доводили свою практичність і перевагу перед іншими видами. Адже вартість установки буде однакова, а час роботи значно коротше. Полотно розміром 10 квадратних метрів, можливо встановити за 4-5 годин.

Які бувають натяжні стелі
Де встановлюються натяжні стелі