Один з нових і найбільш розвинених районів Києва, є Позняки. Великий спальний район з безліччю житлових будинків, де вже у багатьох встановлено такий вид покриттів. Натяжні стелі на Позняках в Києві, для оздоблення будинків грають на даний момент дуже важливу роль.

Новий будинок в перший час дає усадку, через це, нерідко у нас вдома на твердих перекриттях утворюються мікро тріщини, які ми повинні виправляти в перші пару трійку років мало не щороку.

Мінімальна сумма заказу – 2300грн

Якщо Вам потрібна більш точна вартість, скористайтесь таким калькулятором.

Встановлення та гарантія натяжної стелі на Позяках

Встановлюючи такі покриття, це допомогло б нам раз і назавжди, тому як, перевага натяжної стелі, дає нам своєю еластичністю 100% гарантію, що таких дефектів при його монтажі не буде. До того ж, на покриття дається гарантія на 12 років на матеріал, і 3 роки на роботу, чого Вам не дадуть, при оздобленні на інші альтернативні покриття. Кріпляться такі матеріали на будь-яку форму, і різними рівнями.

Поверхня для монтажу підходить різна, бажано що б це був бетон або цегла, а також гіпсокартон. Натяг на основу, профіль, йде досить великий і якщо основу, як слід не закріпити, то можемо отримати пошкодження кострукції. Більше про технологію встановлення.

Ширина матеріалу

Ширина матеріалу може бути різна. За виробниками плівки, німецькі та французькі мають в натягу ширину від 1.5 до 2.2 метра через що по серед спальні або залу у нас може бути шов і не один. Натяжні стелі на Позняках з Бельгії має ширину в натяжки до 3.6 метра у великій гамі відтінків і до 5.5 метрів в основних кольорах глянсовою фактури. Наразі використовуються матеріали з Китаю , які нічим не поступаються та мають таку ж ширину.

Фактура та колір

Натяжну стелю на Позняках, можливо замовити і встановити в будь-якої зручної для Вас фактурі, а саме глянсовою або матовою. Глянцевий має лакову поверхню і може давати відображення. Це підходить для приміщень з низькими несучим перекриттям. Разом з гіпсовим коробом по периметру такий вид фактури буде давати візуальне відображення і збільшувати відстань до основного перекриття. Якими вони є, ці кольори за шириною.

Матові та сатинові матеріали, відображення не дають і схожі на аналог гіпсокартону. Від сатинового матеріалу, буде легкий блиск і білосніжність, і він трохи схожий на пластик.

Освітлення

У полотні добре і надійно встановлюються світильники всіх типів, люстри, витяжки. Ними можна заховати непотрібні комунікації або обійти труби опалення, якщо такі є. Для нього підходять всі типи світильників з круглою формою основи, а так же люстр.

натяжні стелі Позняки
варінти натяжні стелі

Красивий інтер’ер натяжної стелі на Позняках

Для ексклюзивності власного дизайну кімнати, можна нанести на полотно фотодрук, застосовуючи при цьому будь-яке фото, головне що б воно було в відмінній якості. Друк можна на матеріал наносити частково або ж повністю. Такий вид друку наноситься на будь-які фактури, але і виглядає на них по різному. Існує немало видів послуг для натяжної стелі, які виділять Ваш інтер’ер серед інших. Більше про них Ви зможете найти на нашому сайті.

Такі покриття мають великий ряд переваг перед іншими матеріалами, але найголовніше це естетичність або краса, яку вони дають при установці в наших квартирах або будинках.

Догляд за натяжною стелею на Позняках доволі звичайнісінький.