Один з найбільших спальних районів міста з великою інфраструктурою, де вже давно застосовуються в оздобленні будинку, натяжні стелі на Оболоні. Де тільки не можна зустріти такі покриття, в приватних квартирах і будинках, басейнах, невеликих магазинах. Побачити в місті, натяжні стелі, як один з найбільш розвинених районів, можна у великих торгово-розважальних комплексах, і навіть салонах по продажах автомобілів.

Перевага

Натяжна стеля на Оболоні давно вже увійшов в дизайн здоблення наших приміщень і довів свою перевагу над іншими покриттями. В першу чергу своєю можливістю за короткий час, зробити велику роботу в оформленні дизайну приміщення.

Наприклад натяжна стеля розмірами в 15 метрів квадратних прямокутної форми, можливо зробити ЇЇ лише за 5 годин. Для порівняння, такий же з гіпсу, з підготовкою і фарбуванням, можливо зробити за 2-3 тижні.

Такі покриття не бояться усадки будинків, і не дають тріщин. Їх можливо встановлювати, як самостійно, так і як фрагменти, такі матеріали еластичні і форми з них можуть бути різні.

Вони витримують до 100 літрів води на 1 квадратний метр і будуть актуальні в установці в приміщеннь з підвищеною вологістю, типу ванних кімнат, басейної. Більше.

Відтінки та фактури натяжної стелі

Величезна палітра кольорів в глянцевій фактурі, дозволяє підібрати покриття для будь-якого дизайну інтер’єру та встановити французьку натяжну стелю в спальнях, вітальнях, кухнях і навіть коридорах. Різна колірна гамма в глянцевій фактурі має безліч відтінків в розмірі до 3.2 метра, а так само найосновніші і популярні до 5 метрів шириною. Які є кольори та їх ширина.

Так само є напівпрозорий матеріал, за який встановлюється світлодіодне підсвічування. Матеріали металік і перламутр більше підходять до сучасного типу дизайну “Модерн”.

Вартість натяжної стелі на Оболоні

Всі інші системи, потрібно якщо не перефарбовувати через 5 років, то міняти повністю або частково. Особливо в нових будинках, які бувають просідають в перші роки експлуатації, і дають на твердих покриттях тріщини. Ціни на натяжні стелі в Києві на Оболоні, такі ж, як і в усьому місті. Тут як формується ціна.

Для дешевої установки, і людей, яким подобаються прості і традиційні білі матеріали. Можна змонтувати полотна матовою або сатиновою фактури, і використовувати її в парі з підсвічуванням по периметру, що зробить дизайн, красивим і особливим.

Купити недорого натяжні стелі на Оболоні в Києві, можна для установки на великі площі. У такі стелі легко вмонтують будь врізні елементи такі як, світильники і люстри, витяжки та динаміки. Так само під ними ховаються комунікації, і обходяться труби опалення.

Мінімальна сумма заказу – 2300грн

Якщо Вам потрібна більш точна вартість, скористайтесь таким калькулятором.

Натяжні стелі Оболонь

Виготовлення та монтаж натяжної стелі Оболонь

Як швидко це робиться? В середньому темпі обробки замовлень. Кожен слідуючий може розраховувати на монтаж якісної натяжної стелі на Оболоні в Києві через три дні від заміру. Все можливо і швидше, але залежить в більшості від завантаження монтажних бригад. Є періоди коли замовлень мало, а є навпаки. Також від кількості та складності стель, які Вам потрібні. Більше про технологію монтажу.

Красива стеля Оболонь
Натяжна стеля Оболонь Київ

Експлуатація

Догляд за всіма видами фактур найпростіший. Не вимагає до себе підвищеної уваги, так само проводиться ремонт натяжних стель або злив води, якщо це необхідно. Такі покриття експлуатуються в різних приміщеннях по різному, але не потрібно їх сильно натирати, особливо глянцеві. Так Ви можете затерти лак на матеріалі! Це дасть дрібні подряпини, а в загальному вийде затерте пляма, яке не можна вже буде виправити. Простота в догляді за матовим матеріалом, для нього можна використовувати більше рідини для миття скла не боячись його пошкодити. Докладніше.

Які бувають натяжні стелі
Натяжна стеля ціна Оболонь