Натяжна стеля зоряне небо, ще один крок підкреслити унікальний дизайн будинку в Києві. Декоративне підсвічування системи не дає багато світла в приміщенні, але відмінно доповнює інтер’єр. Встановлюючи зоряний стелю, можна різними способами робити його оформлення, розміщуючи більше точок світла в якійсь особливій зоні або ж «розкидаючи зірки» хаотично і планомірно.

Зірки навіть при хаотичному варіанті можна виділяти менше і більш чисельними групами. Зробити стелю, можемо будь-якого кольору і фактури. Що б підкреслити інтер’єр будинку або будь-якого іншого закладу, є індивідуальністю в дизайні.

Система натяжної стелі зоряного неба встановлюється як в глянцеві фактури, так і матові, сатинові. При цьому потрібно знати по стелях трохи моментів. Особливою популярністю користуються глянцеві покриття з темно синіми відтінками, такі матеріали в день ​​виглядають, як звичайний натяжна стеля з дзеркальним відображенням, а ввечері схоже на нічне небо з зірками.

Зірки та інтер’ер

Стеля небо з зірками в інтер’єрі, використовується в оформленні різних приміщень. Безпека такого освітлення полягає в оптоволоконної системі підсвічування Вони проводияться на тривалі відстані. Виносом генератора з підвищеною зони ризику, з вологою. Можна встановити, зірки в стелі, спальні або басейні. Зоряне небо на стелі найбезпечніше декоративне освітлення. Встановлюють таке покриття навіть в дитячій.

Як встановлюють зоряне небо

Що таке стелю зоряне небо? Для встановлення такого декоративного освітлення потрібно опустити натяжню стелю на 10-15 см мінімум, це необхідно для того, що б волокна стояли перпендикулярно матеріалу,таким чином, ми доб’ємося найкращого ефекту. Вибираємо місце встановлення генератора і розводимо волокна, визначившись заздалегідь з можливими зонами точок. Розкидаємо волокна, далі робимо монтаж полотна і одночасно пробиваємо полотно волокнами. Завершивши установку полотна, даємо йому охолонути і фіксуємо волокна, для того що б, волокна не випадали при легків вібрації. Зробити стелю небо в Києві можна при невеликій кількості точок і не дуже великої площі за 1-2 дня.

Зоряне небо на натяжні стелі з фотодруком

Зробити зоряне небо більш унікальним, можливо за допомогою арт-друку з видом нічного неба, зірками, галактиками і планетами. Купити таку стелю з фотодруком можна разом з системою під замовлення і різними фотографіями нічного неба або будь-якого іншого. Зоряне небо на натяжні стелі з фотодруком більш краще.

натяжна стеля зоряне небо з фотодруком

Небо з зірками та кришталем “Swarovski”

Таке зоряне небо, вартість якого може зростати кардинально, але воно того варте, якщо до доповнення до всіх вище перерахованих варіантів додати систему «Swarovski». Світлогенератора з великим перетином волокна, відмінно передає світло і різними видами кришталиків, особливий проект в створенні дизайну. Небо з зірками та кришталем “Swarovski” можливо зробити і з фотодруком.

натяжна стеля зоряне небо та кришталем

Є різні види кришталиків, кожен дає свій відблиск, зробити в місті Київ зоряне небо з кришталиками, потрібно знати, або бачити що вибрати для свого інтер’єру. Можна встановити один вид кришталю або кілька. Така система відрізняється від простого зоряного неба тим, що відблиски кришталиків краще видно на більш світлих тонах мату або сатину натяжної стелі.

Натяжна стеля Зоряне небо ціна

Всі доповнення або послуги доводиться прораховувати індивідуально. Тому що на кожну стелю потрібно своя кількість волокон і чи буде така система доречна при певній невеликій кількості точок світла.

Як же в дійсносні підраховують? Спочатку прораховують саму стелю , потім до неї додають той чи інший варіант посдуги чи системі . Вартість системи зоряного неба “Swarovski” доволі не дешева. Кількість точок і кришталиків можливо змінювати, як в меншу та більшу сторону. Від цього і залежатиме на натяжну стелю зоряного неба ціна. Але сам генератор світла та волокна є незмінною в кількості та ціні. Більше фото.