Якщо Ви дотримуєтеся традицій? Вам важливо, що б стеля залишалась білою, але при цьому ідеально рівною – білі матові натяжні стелі в Києві підійдуть для цього. Нерівності панелей старих будівель або бюджетний ремонт в нових будинках. Встановлюючи французький матову натяжну стелю Ви отримуєте, ідеально рівну поверхню за кілька годин роботи. Не тріскається з часом, від усадки будинку, не вигорає і еластичний. При монтажі, матова натяжна стеля яку замовити можливо недорого, можливо не комбінувати з гіпсокартонними коробами. На великих площах (шириною більше 5.5 метрів) полотна зпаюється між собою, шов на відміну від глянцю на такій плівці практично непомітний.

Натяжне чи гіпсове покриття

Біла матова натяжна стеля це сучасний матеріал. Її плюси і мінуси можна визначити в таблиці порівнянні нижче, натяжна стеля біла матова з іншими видами покриттів. Так само ми виграємо коли вирішимо встановити саме цю фактуру, як альтернативу гипсокартонному.

Ціна матової натяжної стелі

Ціни на такі матеріали практично однакові а переваг у натяжноїго полотна на багато більше. Так само такі матеріали можна комбінувати за кольором, або якщо потрібно то навіть з гіпсокартонними аналогами. Ціна матової натяжної стелі буде найнижчою від дугих аналогових матеріалів покриття стель. Та й навіть других видів фактур. Вартість і практина цінність цього покриття непоєднанні. Встановивши його ми виграємо напевно.

матові натяжні стелі київ
Порівнююча таблиця
ГіпсокартоннаМатова натяжна
Встановлення більше 5 днівВстановлення до 5 годин
Можливі дефекти з часом від усадки будинкуЕластичний, дефектів при усадці будинку не утворюється
Не тримає вологи при сторонньому попаданні водиУтримує воду при затопленні до 100 л. на 1 м. кв.
При затопленні матеріал потрібно переробляти повністюПри затопленні проводиться частковий демонтаж, злив води і подальша експлуатація
Через деякий час потрібно перефарбовувати 5-6 роківЗберігає колір протягом тривалої експлуатації понад 12 років
Гарантії – немаєГарантія -12 років

Чи варто того щоб заказати стелю в Києві

Недорого замовити матові натяжні стелі Київ можна для приміщень типу «Мансарда». Відмінно встановлюється і оформляється при «ламаних» поверхнях, і навіть буде актуальний в збереженні майна при протіканні дахів. Французькі матові натяжні стелі це і білий і бежевий колір матеріалу. Самий більш відповідний для традиційного виду і кольорові безшовні натяжні стельові системи для особливого дизайну з недорогим бюджетом витрат на ремонт. Рентабельно встановлювати при великих обсягах в нежитлових приміщень з бюджетними витратами. Так само на перекриттях з великими перепадами якщо потрібно приховати не рівність в несучих конструкціях за рівнем.

натяжна стеля матова ціна

Порівняння з сатиновою та глянцевою фактурами

Так така фактура якщо зрівнювати матові та глянцеві або матові та сатинові стелі на перший погляд має менший ряд переваг, але. Все ж таки є деякі.

В першу чергу , ми про це вже багато писали, немає ні відображення, ні блиску. На ні саме краще не видно швів спаювання матеріалів. Легко і саме краще піддається догляду. Нею краще робити переломи потолків. А також мабуть саме головне це на таку фактуру краще всього наносити друк. Навіть не так. На ній найкраще він тримається. Особливо коли друк зі стелею знаходиться в такому приміщенні де часто потрідно робити прибирання.