До чого кріпляться натяжні стелі? Кріплення натяжних стель відбувається до будь-яких твердих поверхонь таким, як бетон, гіпс, метал, дерево і так далі. Для надійності у всіх перерахованих матеріалах використовуються різні за розмірами (3,5-4,5-5,5 см) і по виду застосування (по дереву, металу) саморізи (шурупи).

Як кріпляться натяжні стелі? Кріплення профілю для пластикових вікон в бетонних і гіпсових стінах в парі з саморізом використовуються дюбелі з шириною 6 мм. Всі вони роблять наше кріплення надійним в твердих матеріалах, навіть якщо застосовувати різні види дюбелів. Робимо кріплення з урахуванням важливих моментів стель.

Установка профілю для натяжної стелі в старих будівлях, де зустрічаються стіни з дуже великим і неякісним шаром штукатурки, саме в них дуже важко і довго робити гарпунне кріплення натяжних стель.

Це як правило неякісна штукатурка, яка при бурінні отвору під дубель обсипається. Так само до цього не якісного матеріалу важко застосувати будь-який спосіб кріплення, тому як вони навіть не дають нормально закріпиться там дюбелю.

Кріплення натяжної стелі до гіпсокартону

Самим потрібним моментом в установці глянцевих матеріалів, це комбінація з гіпсокартонних коробом по периметру. За рахунок цього у нас збільшується візуально простір, якщо стеля глянцева. Кріплення натяжної стелі до короба з гіпсокартону може бути різним. Кріплення багета натяжної стелі до гіпсокартону робиться за допомогою спеціальних дюбелів, але для впевненості, кріплення робляться частіше, і встановлення натяжної стелі на гіпсокартон виходить більш надійним.

Криві участки

Застосування кривих ділянок матеріалу робить метод кріплення натяжних стель ретельним і частим, в порядку 3-4 сантиметрів на самих сильно вигнутих ділянках. Частота такого кріплення буде актуальною, якщо ми нарізаємо профіль для нашого покриття, на ділянках, де вигину практично немає. Тож його можна і не розрізати.

Як кріпиться натяжна стеля до короба з гіпсокартону, якщо основа останнього дуже тонка? Для більш якісного результату, при тонких гіпсових матеріалах (товщина гіпсокартонного листа-арочний 0.9мм) кріплення натяжних стель на гіпсокартон – це додаткова установка гіпсокартонного профілю на рівень встановлення до короба. Це допоможе, так само зробити сам короб більш жорстким, що зміцнить саму конструкцію.

Кріплення натяжної стелі

Монтаж натяжної стелі на гіпсокартонні стіни встановлені на мастику або на профіль, робиться теж за допомогою спеціальних кріпильних елементів. Це робить надійним встановлені натяжні стелі до гіпсокартону будь-яким з цих методів.

кріплення натяжної стелі до гіпсокартону

Види кріплення

Профіль є як для однотипних методів кріплення, так і універсальні. Потрібно незабути провести підготовку основної стелі. Профілю натяжних стель зроблені з алюмінію і пластика. Для більш надійного варіанту використовують методи кріплення алюмінієвими профілями. У більш тверді поверхні профіль кріпиться через 20-25 см. Кріпляться натяжні стелі до гіпсокартонних стін або на неякісні тверді основи 15-20 см, на криволінійних ділянках 5-7 см.

Розміри стінового профілю

Способи кріплення

Яке кріплення натяжних стель краще? Способи кріплення натяжних стель визначаються видом несущої стелі, якщо це звичайна, встановлюється профіль для стін. Є ще стельовий спосіб. Він застосовується коли неякіна стіна, наприклад крихка штукатурка. Або по периметру в нас пролягають кабелі.

розміри профіля натяжної стелі

Якщо це багаторівневі або стелі типу «Мансарда», тоді способи або типи кріплення натяжних стель вже вибираються за визначенням місця установки і навіть може комбінуватися. Неможливо відразу сказати яке кріплення натяжних стель краще. Все це визначається за місцем установки і надійність того чи іншого кріплення, індивідуально для кожного стелі окремо навіть на одному об’єкті.

нарізаний профіль для кривої

Буває для нестандартних ситуацій (нема в що закріпиться при обході шаф, вікон на балконах і так далі) застосовується установка дерев’яного бруса, для кріплення багета натяжної стелі до стелі і виставлення рівня. У таких випадках методи і профілю для встановлення на одному перекритті можуть теж комбінуватися (стіновий, стельовий). Стельове кріплення натяжної стелі може бути під різним кутом або так же комбінуватися зі стінових.

варіанти кріплення натяжної стелі