Мають натяжні стелі кольори і фактури, які нам необхідні для різних видів дизайну інтер’єрів або простого ремонту. Одна з визначальних позицій для нас – це кольори натяжних стель. Вона буде грати дуже важливу роль у вибору відтінку матеріалу. Відтінки глянцевого натяжної стелі в ширині 320 см без урахування натяжки. Чого саме глянцевого? тому що ця фактура має найбільше кольорів а значить і позицій по ширині також. Так само в цій фактурі є полотна і більшої ширини. Наприклад 4 і 5 метрів. Така ширина дозволить зробити без швів більше приміщень. Хоча це на жаль не всі відтінки. Які є відзначені на фото нижче. Все детальніше про стелі.

Каталог натяжних стель

Каталог натяжних стель-це великий вибір в палітрі відтінків, особливо, глянцевого матеріалу. Кількість відтінків, яке знаходиться в каталозі натяжної стелі. Більше сотні. З них є, як і самі популярні матеріали. Так і одні з рідкісних відтінків, які мають зразки натяжних стель.

Палітра натяжних стель матової і сатинової фактури, налічує набагато менше відтінків. Ці фактури несуть для ремонту приміщення інший внесок, на відміну від глянцевої. Так само палітра натяжних стель цих фактур має свої самі популярні відтінки. Такими є білий матеріал. І що особливо, це стосується обох видів покриття. Зразки натяжних стель, саме цього кольору. Є найбільш затребуваними для ремонту по своїй недорогий вартості. І так само швидкої установки самої системи такого покриття.

У кожного з нас є відтінки, які подобаються нам і нашим близьким. До цього ми і прив’язуємо свій вибір з кольором натяжних стель. Кому до вподоби натяжні стелі кольору теплих відтінків. Десь в дизайні приміщень підходять більш яскраві різновиди полотен.

Колір натяжної стелі грає важливу роль в нашому настрої. Хоч ми цього і не помічаємо. Палітра кольорів натяжних стель вміщує в себе безліч відтінків. Дозволяють нам підкреслити свій, особливий інтер’єр в будинку. Вибрати колір стелі навіть з кількох відповідних відтінків.

Якщо кольори натяжної стелі на данній картинці не підходять, чи Вам потрібна шнша фактура. Перейдіть в кінець сторінки, там детальніше та просто вибрати ту чи іншу фактуру та ширину.

Ширина кольорів натяжних стель

Фактури

Фактури натяжних стель мають різні застосування в дизайні. Це глянцеві натяжні стелі кольору, яких підходять для естетичного кроку, або візуального підняття стелі при низьких несучих перекриттях. Кольори і фактури натяжних стель матових, сатинових для недорогого ремонту. Великого покриття площ, на яких менше видно шви. Кожна фактура натяжної стелі має свої особливості в застосуванні.

Натяжні стелі каталог фактур невеликий, але у нього є самі популярні, так і самі ексклюзивні матеріали. Натяжні стелі зразки фактури мають глянцеву, як найпопулярнішу. Матову і сатинову, для дешевої і швидкої роботи. Металік і перламутр. Останні, маючи колір натяжної стелі в невеликій кількості. Але застосовуються в найсучасніших стилях дизайну інтер’єру.

Забігаючи на перед, можна сказати, що самим затребуваним, є білий колір натяжної стелі в найпопулярніших фактурах. Це властиво нашому способу життя! Прагнення до традицій, де несучі перекриття у нас завжди були білими. І часто ми зупиняємо свій вибір натяжної стелі, саме на цьому відтінку.

Про переваги фактур більш детальніше.

Кольори натяжних стель

Глянцевий матеріал

Глянцеві натяжні стелі палітра їх, як ми вже писали, найбільша за кількістю відтінків з усіх матеріалів. Підбір кольору натяжної стелі цього матеріалу можливий з такою кількістю відтінків у всіх виробників плівок ПВХ. Для себе, нам потрібно визначиться, який колір натяжної стелі вибрати. Світлий або темний, це так само грає роль! Цей момент в відображенні, яке мають натяжні стелі фактура глянцева або як її ще називають, лакова.

Як ми вже і писали про натяжні стелі вибір кольору матеріалів там великий. Популярним є колір 303 відтінку або попросту- білі. Всі відтінки натяжних стель виглядають дуже красиво. Головне правильно підібрати відтінки для кімнати. З світлих тонів можна відзначити встановлені натяжні стелі колір 507. Цей відтінок світло-жовтого кольору. Натяжні стелі колір 307, які мають тон кави з молоком. У темних тонах популярні натяжні стелі колір 571. Коричневого відтінку або такі ж, але темно-шоколадного, натяжні стелі колір 577.

Ідентичний німецькому виробникові, палітра кольрів натяжних стель Бельгія. Світлий тон, які мають, наприклад натяжні стелі колір 511, буде з відображенням в 85%. І вибір кольору натяжної стелі на користь темних відтінків, буде відображати до 96%. Більше про виробників можливо почитати на сторінці.

каталог кольорів натяжних стель

Палітра кольорів

Глянцевий фактура в ширині 3.2 і 5 метрів має великий вибір колір натяжних стель Бельгія. Так само в інший ширині полотна- Німеччини, Франції. Провідних компаній цих країн по виробництву матеріалу ПВХ. На сьогодні також Китай являється одним з найбільших виробників плівки для натяжних стель.

Каталог кольорів натяжних стель Бельгія, Німеччина мають однакову гамму відтінків. Але вони відрізняються по ширині матеріалу і трохи за якістю. У одних це більш краще відображення, у інших покриття кімнат без шва. Вирішувати чим жертвувати, який колір вибрати для натяжної стелі спальні, залу і якого виробника звичайно ж Вам.

каталог натяжних потолків

Матова фактура

Матова поверхня має класичний стиль, відсутність відображення і шорсткість поверхні матеріалу. Традиції для деяких людей – головний фактор в підборі кольору і цієї фактури.

Не велика ціна сприяє відмінно замінювати гіпсокартонні і оновлювати старі покриття які прийшли в непридатність. Найпростіший догляд за такими фактурами і мінімум в недоліках дозволяють більше, саме такого виду в установці на великих площах. У такої фактури не багатий на натяжні стелі вибір кольору. Вона і затребувана більше в світлих тонах. Натяжні стелі колір і фактура, яких дозволяє нам з економити купу часу для швидкого ремонту. Так само більш дешевого за фінансовими витратами, це і є найшвидший і найдешевший спосіб ремонт.

натяжні стелі палітра кольорів

Сатин

Сатинові матеріали мають також свої особливості – легкий блиск в відображенні світла і виражена на поверхні в відтінках. Сатинова фактура – наближеність до консервативності, так і яскраво виражена в частині інтер’єру, у вигляді стельового покриття, але без об’ємного відображення. Такі матеріали відмінно підходять для установки під них світлодіодних стрічок, підкреслюючи цю частину дизайну.

При цьому така фактура виглядає приємно і не нав”язливо, не відображає все що перебуває в кімнаті. Варіанти кольору натяжних стель с сатиновою фактурою, так само не є численними. Через свою не дуже великий популярності, але так само як і матові, мають величезну затребуваність в світлих тонах, підходять для покриття на великих площах. Кольори полотен натяжних стель цього матеріалу, так само є в кольорових відтінках.

Різновиди – металік і перламутр

Різновиди стель або ще дві фактури з палітрою кольорів натяжних стель і особливостей, яких немає у інших вище перерахованих видів. Їх застосовують в сучасних стилях інтер’єру типу «Хай-тек», «Модерн». Особливий і унікальний дизайн, дають ці обидва матеріали, але володіючи такими особливостями, металік і перламутру, не мають при цьому хорошого відображення. Всі кольори плівки для натяжних стель затребуванні в дизайні, і так само всі види фактур, мають шанс на застосування в ідеях нашого, індивідуального рішення в ремонті домівки.

Натяжні стелі каталог

Все більше з’являється фактур і відтінків в ширині більше 3.2 метра. Яку ж зараз мають ширину натяжні стелі каталог з вибором дивіться нище? Вище у нас є фото таблиця з відтінками глянцю. Ба натвіть там з’явилися деякі відтінки.

Якими можуть глянцеві, а також само інші кольори в ширині. Що б знати чи підійде Вам даний відтінок фактури. Тут є кольори натяжних стель за номерами в глянцевому, сатиновою і матовою фактурах.

Таблиця кольорів натяжних стель

Тут присутні забарвлення металіка – Met, іскри – G з нумерацією, деяких фактурних матів, нитки, стандартний друк “неба” і прозора фактура. Таблиця кольорів натяжних стель містить можливість вибрати і дізнатися чи підходить для вашого приміщення тієї чи іншої відтінок. Через велику ширину каталог кольору не містить багатьох відтінків в ширині більше 3.2 метра в менш популярних, ексклюзивних фактурах. Їх поки не роблять, або не купують на наш ринок через маленький попит.

Переглянути дуже легко, виберіть для початку потрібну текстуру а потім її ширину з поля нижче.