За структурою матеріал різних відтінків «покривається» тонким шаром лаку при виготовленні і набуває ефект дзеркала (через це їх ще називають лаковими або дзеркальними). Самі популярні у споживача – глянцеві натяжні стелі. У більш світлих тонах кольору, вони мають від 70 відсотків відображення в темних до 96.

Яка натяжна стеля краще – матова чи глянцева?

Такі стелі мають перевагу перед іншими фактурами в першу чергу своїм естетичним виглядом, так само у них багато своїх плюсів і мінусів. Можна і потрібно їх порівнювати? Глянцева натяжна стеля більше підходить до оформлення інтер”єру, як декоративне оздоблення. З нього добре робити фрагменти. Більш детально про це моменти описано нижче або на других сторінках сайту.

Матова прекрасно підійде для швидкого ремонту і традиційно білого стилю. У цій фактурі менше відтінків на багато, чим в глянцеві.

Інші матеріали

Ще кілька десятків років тому ми фарбували, потім обклеювали шпалерами. Потім рівняли стелі гисокартоном. Фарба не приховувала перепади і нерівності несучої стелі. Через час вона пожовкла і часто відвалювалася, або тріскалася і залишалася так висіти роками. Це було не те що б не красиво, а куди набагато гірше.

Шпалери приховували дрібні вади, великі перепади залишалися видно. У той час шпалери робили не настільки якісно як зараз. Навіть з появою вінілових шпалер. Перший час, якщо на несучі стелі за вдалим збігом обставин у нас не було великих перепадів. Те все виглядало дуже навіть ні чого. Минали дні, місяці і роки. І навіть на таких матеріалах від перепадів температур, ставали видні стики. Де то відклеювалися куточки. Та й самі шпалери були на вигляд не першої свіжості.

Чим хороша натяжна стеля

Далі ми спробуємо оцінити переваги глянцевого натяжної стелі. Всіх недоліків, які є у попередніх матеріалів, немає в натяжних стелях. Переваги описані на іншій сторінці. Ми поговоримо про самому важливих для цієї фактури.

Естетичний крок

Перший і самий, напевно, важливий це естетичний крок для нашого дизайну. За рахунок дзеркальності стелі виділяється серед інших елементів інтер”єру, підкреслити якусь «деталь» в дизайні приміщення підібравши під неї колір. Загалом при правильному підході до нашої ідеї саме за допомогою глянцевих натяжних стель в Києві ми можемо досягти більшого ефекту наприклад в оформленні темних приміщень так як він добре відбиває денне світло.

Візуальне збільшення стелі

Відображення стелі допоможе нам ще в одному. Буде актуальним замовити і встановити глянцеву натяжну стелю в Києві, якщо є проблема низьких приміщень. У парі з невеликим гіпсокартонних коробом зробленим по периметру кріплення, можливо, візуально збільшити обсяг кімнати. Ви можете розрахувати вартість стель. А так же зробивши монтаж стелі приклеїти під ним широкий кутовий багет, який теж буде давати такий ефект. Багет треба клеїти тільки до стінки інакше ми зробимо стелю нез”ємною.

Тут якщо враховувати, що в майбутньому нам буде необхідний ремонт глянцевого натяжної стелі при випадковому порізі, або затопленні – просто не доцільно. Багет потрібно встановлювати з обережністю, оскільки є висока ймовірність, пошкодити шпателем полотно.

Більше можливостей для кольорових рішень

Так само у цього виду найбільший вибір кольорових відтінків з усіх фактур у всіх позиціях по ширині матеріалу. Це ще раз доводить нам про правильність вибору на користь саме глянцевого матеріалу. Встановивши глянцеву натяжну стелю, наприклад, в громадських місцях – ресторанах, кафе, офісах і торгово-розважальних центрах. Ну і найголовніше при розробці дизайну для свого будинку.

глянцеві натяжні стелі

Виробрики плівки

Так само при великому виборі самої плівки ПВХ для стель. Збільшилася ширина матеріалу до 5.5 метра. Тобто зтакою шириною, кімнату можливо зробити без швів. Чи варто робити монтаж французьких глянцевих натяжних стель у себе вдома, вирішувати звичайно тільки Вам. Але Ви отримаєте практичний, гарний і безпечний варіант інтер”єру.

глянцева натяжна стеля

Плюси і мінуси

Якщо говорити про мінуси, то напевно це буде шов. На приміщення з великою площею не вистачає матеріалу по ширині полотна? Тоді при необхідності плівка зпаюється. Хоч він і є «косметичним» все одно проглядається. Багатьом допоможе поміняти в замовленні виробника матеріалу але при дуже великих площах швів не уникнути, якщо наприклад не розділити на кілька стель гіпсокартонних коробом. Так само такі, глянцева поверхня стелі дуже добре оформляється арт-друком або системою “Зоряне небо”.

глянцеві стелі