Друге десятиліття  назад в Україні з”явились такі матеріали для дизайну та ремонту приміщень як натяжні стелі. Такі системи унікальні в своєму співвідношенні не тільки до швидкостті встановлення і виробницвта. А також і як красивий та надійний елемент дизайну та навіть інтерьеру.

Що ж відбулося з того часу з еволюцією цих поверхонь, після початку перших встановленнь натяжних стель в Києві?

  • Додалося безліч кольорів та фактур.
  • Ширина плівки з 1.3м та 1.5м  досягла 5 метрів без шва.
  • Додалася система “Зоряного неба”.
  • Нанесення друку на матеріал.
  • “Парящі” стелі та лінії.
  • Багаторівневі стелі

Встановлення натяжної стелі

За ций час також змінилися та й додалися варіанти втсановлення натяжної стелі, або як ще називають монтаж. Самою надійною та швидкою рахується – гарпунна система. Монтаж такої натяжної стелі виграє не тільки швидкістью в встановленні а і у подальші єксплуатації. Це зв”язане з ремонтом при пошкодженні.

Стеля зі швами та без

Якщо сказати стисло, це 20 років назад стелі мали ширину до 1.8 метра і на великих полотнах було безліч швів. На данний час майже всі приміщення в домі можливо зробити без них.

Як вибрати та де встановлюється стеля

Вибирають фактури стель під інтерьєр кімнат. Встановити її можливо у всих приміщеннях дому або квартири. Чи встановлюють деякі види фактур в домівках з низькими стелями? Так навіть з фотодруком, більш детально про це та інше на сторінках нашого сайту та фото.

Натяжні стелі

Замовити та купити натяжну стелю

Послуги в маркетингові сфері теж нестоять на місці. На данний час для того щоб купити натяжну стелю в Києві непотрібно їхати на інший край міста. Менеджер або замірник сам привезе Вам палітру кольорів, зніме заміри та передасть в роботу. Замовити стелю сьогодні на багато швидше чим раніше та й ще за ненадто великим коштом. До того компаній щоб замовити або купити натяжну стелю в Києві насьогодні безліч.

Мінімальна сумма заказу – 2300грн

Якщо Вам потрібна більш точна вартість, скористайтесь таким калькулятором.

Натяжні стелі Київ

Гарпунна система

Встановити натяжні стелі

Цю систему ми опишемо на другі сторінці більш детально. Слід сказати що з усіх існуючих систем вона являється самою надійною в багатьох випадках. Цю ситему для встановлення ми використовували весь час, нарікань до неї небуло за довгі роки монтажу. До того ж на свою ціну, вона сама надійна.

Натяжні стелі в Києві під ключ з гарантією

Замовляючи цей вид матеріалу , ви отримуєте надійну, на багаті роки безпеку при затопленні. Сервіс по придбанню системи не виходячи з домівки. Гарантію на якість на десятеліття.

Монтаж натяжних стель

Натяжна стеля в Києві це швидкість, надійність, безпека та навіть  швидке оновлення, якщо звісно воно потрібне.