Одним з нових напрямків які з’явилися не так давно, є натяжні стелі з фотодруком. Такі матеріали дають більше можливостей і користуються величезним успіхом для створення індивідуального і унікального дизайну.

Фотодрук на натяжних стелях, сьогодні один з найсучасніших і модних видів інтер’єру. Вони підійдуть до будь-якого стилю дизайну, головне підібрати для нього правильне фото.

Фото для друку

Фото на стелі, їх також застосовують у різних видах дизайну, будь це свої фотографії або картинки на стелю. Маючи таку унікальну можливість ми можемо оформити натяжні стелі з малюнком неба. Самий популярним з усіх, або ж художніми натяжними стелями застосовуючи до них найсміливіші кроки у виборі картинки. Добре підібрана фотографія під дизайн інтер’єру при установці натяжної стелі з фотодруком запорука успіху.

Фото можливо обробити за допомогою фахівця в цій галузі і майже з нічого, але в якісному форматі зробити правильну картинку, яка і буде наноситься на матеріал.

Малюнки на натяжні стелі з фотодруком

Малюнки на натяжні стелі з фотодруком наносяться на всі види матеріалу широкоформатним принтером. Таким чином від самого простого матеріалу можливо досягти значного ефекту для матових і сатинових фактурах, і яскравих, виражених на глянцевих. Особливості друку на різних фактурах приблизно такі.

Малюнки з матовою фактурою

Малюнок на натяжній стелі з матовою фактурою за своїм виглядом може і не самий насичений, але через свою структуру фактурної поверхні, на ньому краще з усіх тримається фарба. Ці матеріали добре використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю, або просто там де може збиратися багато пилу.

Малюнки з сатиновою фактурою

Малюнки на натяжній стелі з сатиновою фактуою, мають велику насиченість в зображенні. Як і на напівпрозорому матеріалі, трохи яскравіше відтінки, і сам вже готовий матеріал має трохи блиску. По догляду, такий же як і на матовій фактурі, при необхідності стирання пилу сухою і м’якою ганчіркою можна не переживати про пошкодження.

Малюнки з глянцевою фактурою

Натяжна стеля з малюнком на глянці буде виглядати одним з найбільш красивим і насиченим від всіх інших. Яскраві відтінки і передача кольору, все це завдяки лаковому покриттю на глянцевій натяжній стелі. Самий популярний вид покриття для фотодруку.

Мінуси які мають такі натяжні стелі з фотодруком

Але у неї є свої мінуси, друк на стелях глянцевої фактури бажано не вішати там де потрібно часто прибирати, а саме витирати або мити натяжну стелю з фотодруком. Як ми і говорили що найяскравіша фотографія на них виходить через лак, але він же і не дає фарбі нормально закріпитися з матеріалом.

Є такий вид фарб що буквально в’їдається в матеріал, але такі фарби не так насичені і за часту мають запах який на багато довше вивітрюється.

Арт-друк на матеріалі

На арт-друк на натяжних стелях не впливає сонячне світло, він не вигоряє з часом і дуже добре служить протягом всієї експлуатації. Арт друк на натяжній стелі може наноситься частинами під виглядом абстракції, або ж повністю. Такий друк боїться витирання із застосуванням будь-якого роду засобів з додаванням спирту.

Арт друк на стелях саме напівпрозорих з своєю можливістю установки діодного підсвічування за матеріалом, дає ефект світиться картинкі, їх так само часто встановлюють на стіни.

Свойства встановлення

Властивості натяжних стель з фотодруком, не відрізняються від класичного виду. На них так само дається усадка 6-8 відсотків, установка таких покриттів проходить по тій же системі, що і звичайних. Нагрівається і монтується полотно, при цьому друк розтягується з матеріалом разом. Ширина нанесення на натяжні стелі з арт-друком до 3.2 метра без урахування натяжки.

Фотодрук на натяжні стелі може наноситься, як ми вже писали до 3.6 метра з урахуванням натяжки матеріалу. Але якщо це приміщення яке більше від таких розмірів, тоді матеріали зпаюються, і фотодрук на натяжній стелі проходить по шву матеріалу, при цьому покриваючи його малюнком. Такий шов висунутий на пару міліметрів з покриття, але така технологія, коли роблять друк на натяжній стелі з швом.

Покриття малюнком

Натяжні стелі з малюнками бувають різними за бажанням клієнта. Будь це нанесення на натяжні стелі небо з хмарами або просто друк неба, арт-друк на стелі може бути з малюнками пейзажів і квітів. Використовується друк неба на стелі в основному у ванних кімнатах або басейнах на всіх фактурах. Так само самим унікальним можна зробити стелю з фото якогось близької людини і встановити його можна на стіну.

Час затрачений на натяжні стелі з фотодруком

Натяжну стелю з фотодруком в Києві можна замовити і встановити по різному якщо це стосується часу. Матові і сатинові матеріали швидше висохнуть. Для більш якісного покриття глянцевої фактури буде потрібно більше часу з-за того ж лакового покриття матеріалу.

Вартість

Замовити можливо по різні ціні в Києві , на це впливає кількість квадратних метрів нанесення друку на матеріал. Як ми вже писали це може бути часткове покриття. а може бути і повне. Нанесені на натяжні стелі з фотодруком картинки, так само можуть бути оброблені в програмі фахівцем, хоч сума за це і буде не велика але все ж має місце.

Вибір фото для натяжної стелі з фотодруком

Арт-друк на натяжних стелях купити буде дорожче, якщо потрібно буде знайти фото в якісному форматі. Як правило у нас є великий вибір фотографій, але є клієнти, яким підходить якийсь інший, а такі фото в основному розміщені на платних ресурсах. Тоді друк на натяжних стелях буде трохи дорожче, але це фото Ви можете придбати особисто.

натяжні стелі фотодрук
натяжні стелі з квітами

Унікальний інтерьер

Натяжна стеля з фотодруком в Києві, може і стояти на дорожче від інших матеріалів або від простої натяжної стелі. В підсумку за цю ціну Ви отримуєте не схожий з якимось іншим дизайн вашого інтер’єру в будинку. Такий вид послуги можливо замовити у всіх компаній, які займаються ним. Наша при цьому робить якісну продукцію, а так само у нас є знижки і ми проводимо акції на цей вид покриття.

Фото на художні натяжні стелі Ви можете вибрати самі, головне, що б воно було високої розподільчої здатності. Такі покриття встановлюються в багатьох приміщеннях, де, тільки можна застосувати свою креативну фантазію в дизайні інтер’єрів. Так само для себе Ви можете замовити натяжну стелю з фотографіями, пейзажами природи і нічним видом зоряного неба. Більше прикладів фото в галереї.

натяжна стеля з малюнком
натяжні стелі з візерунками