На нашому сайті є безліч фото натяжних стель. Різні приміщення, фактури і кольори. Картинки з фотодруком, та незвичайний дизайн цих матеріалів, форми, послуги.

Дизайн у формах стель

Форми на фото натяжних стель різні. Їх дизайн залежить тільки від вашого власного вибору а не архітектури будови. В різних приміщеннях до питання оздоблення стелі можливо підійти по різному. Зробити гіпсокартонній короб з криволінійними участками.

Фігурами в виді кола, овала тощо.

Картинки натяжніх стель з різними фактурами.

В картинках ми можемо бачити різні фатури натяжніх стель. Найбільш популярні з них глянцеві,  матові та сатинові поверхні.

Ще років так з десять назад найбільш популярними вважалися глянцеві фактури. Що не скажеш про сьогодення. Швидкість виробництва і монтажу, а також дешева ціна зробила на погляд просту матову фактуру такою ж популярною, навіть більше чим глянцеву. Більше по цих материалах у фото можете знайти на сторінці в картинках.

Фото – сатинові натяжні стелі.

Дві фактури перечислені вище більш популярні. Є ще одна можливо не така популярна але доречна в деяких варіантах дизайну. Фото сатинової стелі або сам матеріал дуже схожий на мат але має не великий відблиск. Полотно ставлять як просто звичайну стелю, так і  парі з пісвідку по периметру всеї стелі. Виглядає доволі красиво.

Інші види дизайну натяжної стелі

О крім самих популярних фактур є безліч інших не менш красивих.

Для прикладу це напівпрозорий материал. Існують також в дизайні натяжної стелі яскраві фактурні полотна. Вони навіть існують не тільки в глянцевому варіанті а й у матовому.

Система Клипсо теж відноситься до стель, але не має в собі гарпунної системі встановлення. Дорожча в продажу і примхлива у встановленні, але має своїх поціновувачів в сегменті натурального матеріалу.

Галерея натяжних стель

Що містить галерея натяжних стель? В нас є фото стель різних фактур в залах. Різноманітні зображення спалень і дитячих кімнат. Фотографії ванних та коридорів з основними популярними фактурами. А також зображення друку та видів натяжних стель.