Дуже красивий вид, відносно недорога ціна, різна фактура матеріалу, а так же, як завжди, швидкість установки – все це дворівневі натяжні стелі. Зараз можливо швидко, не з гіпсокартону, зробити різні форми стелі під свій дизайн кімнати. Правильна комбінація відтінків і фактур збільшить приміщення.

Багаторівневі натяжні стелі

З появою натяжних матеріалів для обробки їх застосовували як фрагменти або ж повноцінне покриття. Зараз же є можливість зробити навіть багаторівневі натяжні стелі з цих матеріалів. Причому вибір фактур і кольору для окремих фрагментів багаторівневих натяжних стель дуже великий.

Компонування, фігури для дизайну, або самі рівні можливо вибирати на розсуд. Часто, навіть більшість це саме дворівневі конструкції. Дизайн з таким видом дуже красивий, а так само простий – білий, якщо це матова фактура. Багаторівнева натяжна стеля може бути як покриття більше ніж два рівня.

Ціна на дворівневі натяжні стелі

Ціна на дворівневі натяжні стелі формується з багатьох позицій, загального всієї стелі. Входить туди і кількість полотен або фрагментів. На скільки вони мають криволінійність. Ширина кімнати так само важлива.

Від неї ми будемо бачити, з яким саме розміром матеріалу ми будемо працювати, чи потрібні там шви на основновні стелі. Ціна на дворівневу стелю залежить і від кількості профілю, в більшій мірі саме того, що формує рівні. У такий вид покриття так само ставляться світильники і люстри. Прорахувати просту стелю.

Фактури і відтінки

Фактури, а так само відтінки при правильному підборі збільшать обсяг приміщення. Натяжні стелі дворівневі для візуального збільшення простору бажано розташувати в такому порядку. Основна стеля білий матовий матеріал наприклад, фрагменти інших стель можуть бути будь-якою фактурою і любим кольором, але бажано не білим. Взагалі це один з варіантів, комбінація має бути будь-яка. Більш того на деяких з цих стель можливо нанести фотодрук.

Встановлення дворівневої натяжної стелі

Ми не раз вже писали про швидкість установки звичайної натяжної стелі. Дворівнева або багаторівнева натяжна стеля займе більше часу для виготовлення і більше часу для встановлення. У чому це полягає? Як встановлюються, на фото нижче.

Для форм, особливо криволінійних ділянок потрібно правильно зробити форму. Профіль потрібно порізати, і встановити. Все залежить від кількості фрагментів стель. Дворівневий трохи швидше. Багаторівневі трохи довше. Але якщо порівняти з роботою і установкою гіпсокартону, то натяжна стеля монтується в багато разів швидше! Стелю не потрібно рывняти шпатлівкою. Обробляти грунтом. Підбирати фарбу, фарбувати в кілька шарів і так далі. Встановлення дворівневої натяжної стелі не дає тріщин з часом при усадці будинку.

Дворівневі натяжні стелі
багаторівневі натяжні стелі

Підсумок

Дворівневі натяжні стелі прораховуються індивідуально в кожному приміщенні. Через форм самих приміщень, дизайну кімнат, наявність світильників, можливо парящих ліній або інших варіантів стелі. Фактур і кольору, а так само фотодруку, якщо потрібно. Дворівнева натяжна стеля це правильний вибір в наш час для оздоблення приміщень.

Обход карнизу на натяжною стелею
натяжна стеля