У основних і популярних фактур є один великий недолік, вони легко (при неправильному догляді за ними) можуть отримати механічне пошкодження. Потрібно враховувати все про стелі. Як мити натяжні стелі? Їх категорично не можна пилососити, терти ганчірками з жорстким матеріалом, мочалками з миючими засобами (порошками). Намагатися витерти пляму за допомогою розчинників. Це основні помилки, якщо ми ігноруємо правильну експлуатацію. Догляд за натяжною стелею потібно робити правильно.
Догляд за ними схожий на догляд за дзеркалом, тільки з більш мяким матеріалом для витирання пилу.

Механічне пошкодження.
Має особливість, важливо пам’ятати, що плівка з якої зроблений цей матеріал, всього лише товщиною міліметри і вона може швидко отримати пошкодження. Прибираючи натяжні стелі умови експлуатації повинні бути правильними, від чого, навіть без видимого пошкодження, якість матеріалу може постраждати. Якщо Ви вже все таки завдали ушкодження матеріалу, то Вам знадобиться ремонт, але не всі пошкодження можливо виправити! Головне відразу звернеться до компаній, які цим займаються, інакше Ви затягуючи час дасте порізу розриватися далі і стеля вже не буде схильна до ніякому ремонту. Так само враховується ширина матеріалу, а саме наявність шва.
Як доглядати за натяжною стелею
З усіх видів фактур найзручніша по догляду натяжних стель – матова. Звичайна серветка типу «мікро-фібра», яка продається у всіх магазинах, або будь-яка інша ганчірочка з м’якої тканини. Матеріал повинен бути м’яким, особливо це стосується глянцевої фактури. Потрібно підібрати засіб. Для цього найбільше підійде засіб для миття скла «Клін» або «Містер мускул», він повинен бути на спиртовій основі. Розібравшись як доглядати за натяжною стелею, ви непошкодите її.

Застарілі п’ятна
Всі фактури можливо пробувати витерти засобом з вмістом спирту. Єдине, що надзвичайно довге тертя пошкоджує глянцеву фактуру. А більш точно то лак, яким вона покрита.
Догляд за сатиновою чи матовою фактурою
Ставлячи собі питання чи можна мити сатинові натяжні стелі догляд за якими практично повинен бути такий же, як і за матовими. Адже вони майже схожі? Ми трохи будемо помилятися. Сатинова фактура матеріалу має трохи блиску, тому в темних місцях приміщення, коли ми миємо такі покриття у нас все здається ідеальним. Якщо ми подивимося на нього в сторону вікна то побачимо «розводи», тому догляд за сатиновими натяжними стелями сприяє більш ретельному витирання, змочуючи серветку зовсім небагато, до того моменту поки ми не приберемо їх.
Догляд за глянцевою фактурою
Сама більш вимоглива до догляду – глянцева поверхня. Як ми вже згадували вона добре відображає і тому на ній видно найбільше плями, «розводи». Ми вже знаємо чим мити натяжна стелю глянцевої фактури, на всі види покриттів використовують один і той же матеріал. Натирання стель цих відбувається, так само як і інших фактур, але ми б радили мити такі матеріали тільки при необхідності.
Тканинна стеля
Догляд за тканинними натяжними стелями відрізняється від натяжних. Для цього потрібно взяти звичайну мочалку для миття посуду, в ємність набравши теплу воду розвести в ній трохи простого мила, головне безбарвного. Потім змочивши мочалку протирати нею стелю, після протирання не потрібно повторно мити стелю простою водою без мила. Помилково думати, про яке то різному догляді за натяжною стелею в різних приміщеннях, будь то кухня, ванна або спальня, принцип догляду за ними не змінюється, а всього лише змінюється інтенсивність прибирання