Діє система знижок

Як отримати цифру за кв.метр? Для прикладу візьмемо 12кв білої матової стелі. Вийде сумма 2591грн. Розділимо на 12 кв.м отримаємо 216грн за метр кв.

Мінімальная сума заказу – 2300грн

Криві участки на стелі, “парящі стелі”, “парящі лінії”, “багаторівневі стелі”, а також фотодрук – для точності підраховуються індивідуально або при замірі стелі.

Криволінійний участок*- можливо вибрати не більше периметру стелі, яка прораховується.

Фотодорук*-можливо вибрати не більше площі стелі, яка прораховується з нанесенням на матову, сатинову та глянцеву фактуру шириною 3.2 метра.

Розрахувати вартість натяжної стелі.

Розрахувати вартість натяжної стелі в калькуляторі зі встановленням. Як це зробити? На калькуляторі можливо розрахувати примірну вартість. Як вона формується якщо цікаво гляньте на цій сторінці.

Кошторис натяжноЇ стелі.

Локальний кошторис натяжної стелі прорахуемо ввівши значення ширини вашої стелі, а також довжини. Все це знаходиться в перші графі калькулятора. Далі бачимо в другі секції, яка вийшла площина та периметр стелі.

Розрахувати вартість кількох стель.

Також можливо розрахувати вартість кількох стель теж можливо. В калькуляторі треба натиснути коричневу кнопку щоб додати розрахунок ще однієї.

Підрахунок однієї та декількох стель.

При прорахунку однієї або декількох стель ми можимо замітити що квадратура у двох об”єктів може бути одинаковою, а ціна різною та й ще набагато. Чому так виходить, більш детально описано по ссилці вище. Коротно, те що у них різний периметр.

Далі якщо ми вибиремо декілька стель. Для кожної вибираємо певну ширину матеріалу, щоб стеля була без швів. Також матеріалпрофіля. Ще далі світильник (люстра) для кожної стелі, якщо Вам потрібно. А ще кількість кутів для кожної окремо.

Кошторис стелі.

Далі в нас іде частина з підрахованим кошторисом. Там є окремі сумми за саму стелю. Ціна за допелементи, кути та освітлення. Вартість стелі з допєлементами, так сумма розрахунку натяжної стелі  з роботою. Слідуючий, кінцева сумма, підраховує вартість всіх простчитаних стель.

Ціна натяжної стелі за квадртний метр.

Коли ми отримаємо нашу площу та сумму за всю стелю окремо. То ж звісно можливо розділити сумму кошторису на площу. Так ми отримаємо ціну натяжної стелі за квадратний метр.

Важливо розуміти, деяких додаткових позицій, наприклад обходу труби або встановлення карнизу немає в калькуляторі. Тому якщо у Вас такі позиції існують озвучте їх при розмові з менеджером або замірі стелі.

Ще одна важлива деталь, що такі сисеми як “зоряне небо”, фотодрук на стелі, парящі лінії підраховуються індивідуально для кожної стелі. Це ж саме відноситься до кривих (фігурних стель). За для невиникнення непорозумінь, чому була озвучена одна цифра, а після заміру виходить інша.

Розрахувати ціну декількох стель